Star Wolves Torrent indirStar Wolves, derin strateji ve taktik unsurları olan 3 boyutlu bir uzay RPG oyunudur. Oyun, oyuncuları çok güçlü bir İmparatorluk ve bilinen tüm dünyaları kontrol eden üç mega şirket için politik kriz döneminde MS XXI-XXII. Yüzyılda serbest uzay avcıları dünyasına sürüklüyor.

Yolsuzluk adayları gezegen tarafındaki ve yalnızca alan bir insana özgürlüğünü verebilir, ancak maliyeti olmadan değil: alan artık güvenli bir yer değil. İnsan uzay korsanları, insanlığa karşı isyan eden AI bilgisayarları ve imparatorluk devriyeleri, kolay av arayışı içinde dolaşıyor.

Oyuncular oyuna eski, tükenmiş bir uzay savaşçısı ve bir rüyadan biraz daha fazlasıyla bir ödül avcısı olarak başlarlar, ancak oyunda ve başarılı bir şekilde ilerlerken, pilotluk ve savaş yetenekleri gelişerek daha fazla uzay aracına erişim sağlar. Oyuncular, her biri farklı becerilere, yeteneklere ve kişiliğe sahip olan en fazla altı ödül avcısı olan bir partiyi kontrol edebilir.

Takım taktikleri, kayma ateşi gücü yeterli olmadığında oyunculara savaşlarda geniş fırsatlar sunar. Taktik ruseları, pusulayı planlamak ve uygulamak veya uzay gemilerinin özel yeteneklerini kullanmak, kurnaz komutanlara düşmanlarını oyun tarzlarına göre ezme yeteneği sağlar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP2
İşlemci: Pentium 4, 2.0GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 6600 128MB veya ATI Radeon 9800 128MB
DirectX®: DirectX 9.0c
Sabit Sürücü: 3 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10
İşlemci: Intel Core2 Duo 2.2GHz
Bellek: 1 GB
Grafik: NVIDIA GeForce 7800 512MB veya ATI Radeon 1900XT 512MB
DirectX®: DirectX 9.0c
Sabit Sürücü: 3 GBOyun: Star Wolves
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.17 GB
Crack: GOG
Eklenme: 01 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir