Sorcerer King Torrent indirStardock’un en yeni fantazi strateji oyununda, varlığınız, Godhood’a yükselmeye cehenneme dayanan kötü Büyücü Kral tarafından tehdit ediliyor. Sorun şu ki, felaketler biraz serseri olan tüm dünyadaki yıkımın bedeli ile geliyor. Saat Kıyamet Günü için geçiyor ve Karayı keşfederken ordunuzu yükseltmelisiniz ve Büyücü Kral’ı çok geç olmadan durdurmak için çabalarınızla birlikte yüzlerce görev üstlenmelisiniz. Krallığınızı genişletin, güçlü yeni büyüler öğrenin ve müttefiklerinizi ve düşmanlarınızı dikkatlice seçin. Sonunda Büyücü Kral’ın kapısına kadar getirdiğiniz zaman alabileceğiniz her türlü yardıma ihtiyacınız olacak.

Bu adil bir dövüş değil. Rakibiniz daha güçlü ve korumalısınız gereken Shardlara karşı saldırısı bitmiyor. Düşmanınızla diplomatik ilişkilerinizi sürdürün ve doğru zaman varken grev yapın.

Savaşlar ve görevler sırasında, oyuncular güçlü eşyalar hazırlamak için tarifleri keşfetmeli ve bileşenleri toplamalıdır.

Kuvvetlerinizin yeteneklerini bugüne kadar bir fantezi strateji oyununda gördüğünüz her şeyin ötesinde kişiselleştiren büyülü özelliklere sahip ekipmanlarla donatın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Vista SP2 / 7 SP1 / 8/10
İşlemci: 2,2 GHz Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 512 MB DirectX 9.0c Uyumlu Ekran Kartı
DirectX 9.0c
Sabit Sürücü: 5 GB boş alan
DirectX Uyumlu Ses KartıOyun: Sorcerer King
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.1 GB
Crack: GOG
Eklenme: 01 Mayıs 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir