Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy Torrent indirLuke Skywalker’ın Jedi Akademisi’nin yeni bir öğrencisi olarak, eski bir geleneği takip edin ve Force ™ ‘un güçlerini ve tehlikelerini öğrenin.

Karanlık Jedi Kültünün Ragnos’un Müritleri galaksiyi tehdit ettiğini bildiği gibi, Luke Skywalker’ın Jedi Akademisi öğrencisi Jaden Korr, jedi’nin savunması için yollarını öğrenmelidir. Jedi Üstadı olma yolunda Jaden, Hoth’tan Tattoine’e kadar galaksi boyunca gerçekleşen çeşitli görevler aracılığıyla savaşmalıdır. Her zaferden sonra Jaden’in güçleri, sonunda Kyle Katarn’a çırak olana kadar büyür ve karanlık tarafa dönme cazibesine karşı savaşmak zorundadır.

Nihai seçimle karşı karşıya kalırken ünlü klasik Star Wars ™ konumları ve karakterleriyle etkileşime geçin: ışık tarafında iyi ve özgürlük için savaşın veya karanlık tarafa giden güç ve kötülük yolunu takip edin. Force ™ ‘in güçlerini ve tehlikelerini öğrenmek için akademiye girmeden önce daha kişisel bir deneyime izin veren tür, cinsiyet, kıyafet ve fiziksel özellikler gibi çeşitli özellikleri tanımlayarak kendi karakterlerinizi oluşturun. Kulptan bıçak rengine kendi lightsaber ™ ‘inizi oluşturun. Eşsiz seviye seviyesi seçimi, macerayı ve nihai Jedi Knight olmak için ihtiyacınız olan becerilere göre aldığınız görevleri seçmenizi sağlar.

– Özel lightsabres ™ oluşturun
– Akademiye kaydolmadan önce karakterleri özelleştirin
– Takım tabanlı kuşatma modu ve ikisi bire bir güç düello
-23 çok oyunculu arenalar dahil altı çok oyunculu mod


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Star Wars Serisi indir
Oyun: Star Wars: Jedi Knight – Jedi Academy
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.25 GB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Haziran 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir