Assassin’s Creed: Directors Cut Torrent indirAssassin’s Creed®, aksiyon-macera türünü yeniden tanımlayan bir oyundur. Foto-gerçekçi grafikler, gelişmiş bir fizik modeli ve detaylara neredeyse fanatik bir dikkatle, bu başlık oyun tarihinde yeni bir bölüme başlayabildi. Bununla birlikte, mükemmel teknik yönler, bu kadar popüler olmasının nedeninin sadece yarısıdır; diğer yarısı ise hikaye.

Teknik olarak Desmond Miles olarak oyunu oynarken, oyunun ana odağı başka bir yerde gerçekleşir. Yıl 1191: Üçüncü Haçlı Seferi’nin ortası olan Kudüs. Tüm hayatınızı sadece bir şey yapmak için – öldürmek için – eğittiğiniz gizemli bir suikast düzeninin üyesisiniz. Tapınak Şövalyeleri Templar’ın son zamanlarda artan etkisi, bölgedeki hassas güç dengesini bozuyor ve bu nedenle doğrudan Kardeşliği tehdit ediyor. O zaman Kudüs’teki en güçlü iki örgütün çatışması en beklenmedik sonuçlara yol açıyor ve dünyanın kendisini tehdit eden yıkıcı olayları tetikliyor ve siz – Altaïr Ibn-La’Ahad – tüm bunların ortasındasınız.

– Yol boyunca birçok kez hoş bir sürpriz yapacak iyi inşa edilmiş bir hikaye.
– Çevreyle etkileyici etkileşim seviyesi – kalabalıklar yaptığınız şeye tepki gösterir ve buna göre hareket eder.
– Açık dünya oyunu, hedeflere nasıl ve ne zaman ulaşılacağına karar vermenize, nereye gideceğinize karar vermenizi sağlar ve oraya neredeyse tamamen özgürlük sağlar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.6 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Assassin’s Creed Serisi indir
Oyun: Assassin’s Creed: Directors Cut
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 6.46 GB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Haziran 2020

Yorumlar

  1. Sonunda çalışan assasins creed’in ilk oyununu bulabildim. Diğer sitelerdekiler bir türlü başlamıyordu. Bu indiriyor. Bakalım bu assasins creed serisi neymiş bizde oynayalım. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir