Songbringer Torrent indirSongbringer kılıç, sır, zindan, patron ve benzeri şeyler içeren bir scifi aksiyon RPG oyunudur.

Roq Epimetheos kahramanının rolünü oynuyorsunuz. Partiye gitme ve müzik yapma eğilimi ile galaksiyi, Skybringer gemisinde bulunan Skybot Jib ile gezer ve galaktik polisin bulunmadığı yeşil gezegenleri arıyorsunuz.

Roq, Ekzera’daki bir mağarada gizlenmiş olan Nanosword’ü bulduğunda, istemeden eski bir kötülüğü uyandırıyor.

Jib, gökdelen gezegen Yuerder’de insan bir çocuk olarak hayata başladı. Büyürken yapay zekanın programlanmasına ilgi duydu ve sonunda bir kariyer yaptı. Ölüm döşeğinde, bilincini yasadışı bir şekilde bir gök botuna transfer etti, bilinç bağlantılarını imha etti ve üzerine yazmaya engel oldu.

Jib, düşmüş düşmanlarınızın vücutlarını tarar, bazen değerli yağmalamaları açığa çıkarır. Ayrıca düşmanları sersemletme yeteneğini de kazanabilir. Jib otomatik olarak AI tarafından kontrol edilir veya iki oyuncu yerel kooperatif modunda Jib oynayabilir.

Bir göreve başladığınızda 6 harfli bir dünya tohumu seçersiniz. Bu tohum prosedürel olarak gezegeni, dünyayı, sırları ve zindanları üretmek için kullanılır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 1.0 GHz veya daha hızlı
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: OpenGL 2.0+ Uyumlu Kart
Depolama: 2 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: 2.0 GHz veya daha hızlı
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: OpenGL 3.0+ Uyumlu Kart
Depolama: 4 GB kullanılabilir alanOyun: Songbringer
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 1.14 GB
Crack: GOG
Eklenme: 09 Temmuz 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir