My Friend Pedro Torrent indirMy Friend Pedro, dostluk, hayal gücü ve bir insanın yolundaki herhangi birisini tatlı bir muzun emriyle yok etme mücadelesi hakkında şiddetli bir oynanış sunuyor. Bölünmeyi amaçlayan stratejik kullanım, yavaş hareket ve şık pencere ihlali şiddetli yeraltı dünyasında patlayıcı bir savaşta birbiri ardına sansasyonel bir eylem dizisi yaratır.

Full Throttle Gun Ballet: Hem silahlarınız hem de vücudunuz üzerinde inanılmaz bir kontrol seviyesi ile gücünüzü açığa çıkarın. Her iki elinizi de başlık tehditlerinde hedeflerken havayı döndürün ve çevirin.

Karıştır: Heyecan verici bir motosiklet kovalamacası gibi dinamik dizilerle yüksek oktanlı koşma ve biraz toparlama ya da yavaşlama ve bir dizi zekice (ve ölümcül ihtimal) fizik tabanlı bulmaca üzerinde düşünmek için bir dakikanızı ayırın.

Yavaş Hareket Braggadocio: Sinirleri yatıştırmak ve hedefi sabitlemek için yavaş hareket ederek kayarak hepsini odak noktasına getirin. Sosyal medya üzerinden en üst sıralardaki kliplerinizi kolayca paylaşmak için oyunun otomatik gif üretecini kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i3-530 (2 * 2930) veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GT 440 (1024 MB)
Depolama: 4 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 7, 8, 8.1, 10 x64
İşlemci: Intel Core i3-4160 (2 * 3600) veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 760 (2048) MB)
Depolama: 4 GB boş alanOyun: My Friend Pedro
Tür: Aksiyon, Platform
Platform: PC
Boyut: 1.75 GB
Crack: GOG
Eklenme: 09 Temmuz 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir