Silver Chains Torrent indirFırtınalı bir gecede arabası ağaca çarptıktan sonra, Peter, İngiltere’de terk edilmiş bir konakta uyanıyor. Neden ve nasıl buraya geldiğini hatırlayamıyor, ama yakında evin göründüğü kadar terkedilmediğini fark ediyor. Peter, evden bir çıkış yolu bulmaya çalışırken, bu yerde olanların karanlık sırlarını ortaya çıkarmak zorundadır.

Çıkış yolunu bulmaya çalışırken, Peter daha önce burada olduğunu gösteren ipuçlarını keşfeder. Ama bulmacanın parçalarını bir araya getirmeye başladığında, kötü bir şey izini aldı … Bu yerdeki gizemlere nasıl bağlandığınızı bulmak için bulmacaları çözün. Ancak dikkatli olun: Soğuk ve karanlık duvarda kötülükler gizlenir ve sizi avlamaya başlamıştır …

ÖZELLİKLERİ:

– Atmosferik bir korku deneyimi: foto-gerçekçi ve ayrıntılı grafikler, eski terk edilmiş bir konağın içini hayata geçiriyor. Karanlık pasajlar, şiddetli bir fırtına, paranormal aktiviteler ve heyecan verici bir hikaye size ürkütücü bir film müziği ve İngilizce seslendirme eşliğinde oyuna tam daldırma sağlayacaktır.

– Hikaye-Keşif-Oyun-bulmaca ve eylem unsurları ile: devasa bir konağın gizemlerini ve sakinlerinin tarihini öğrenin. Kilitli alanlara giriş kazanmak için bulmacaları çöz ama…

– karanlıkta gizlenen tehlikelere dikkat edin. Savaşamayacağın bu kötülük – hayatın için koş ya da saklanacak bir yer bul: Seni kovalayan canavardan kaçmaya çalışırken yoğun bir korku hissi yaşa.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i5-3470 (3,2 GHz) / AMD A8-7600 (3,1 GHz)
Bellek: 5 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
Depolama: 15 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
Depolama: 15 GB boş alanOyun: Silver Chains
Tür: Bulmaca, Korku, Macera
Platform: PC
Boyut: 6.79 GB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir