Basingstoke Torrent indirBasingstoke, gizli ve arcade hareketlerini birleştiren gergin bir roguelike. Ölümsüz ve vahşi uzaylı canavarların dolaştığı aşırı tehlikeli bir dünya olan, kıyameti yıkıcı Basingstoke, İngiltere’yi keşfedin!

Scavenge ve El Sanatları
Keşfedeceğiniz gibi yağmalayın ve zanaat yapın. Bir sapma olarak lezzetli bir sosisli rulo yiyin ya da yem için bir kebap zehirleyin. Sinsi olun ve bir canavarı bir cırcır böceği sopasıyla vurun ya da elektrikli testere ile dilimleyin. Onları, ev yapımı bir hamlaçtan atılan bir dartla sakinleştirin ya da bir DIY alev makinesi ile aydınlatın. Yağmalamak ya da zanaat yapmak için yüzlerce kullanılabilir eşya var!

Hiçbir İkinci Şans Yok
Gizlice gizlice, saldırmak için silah kullanın, ya da başarısız olursa koşun! Ama çok dikkatli olun – bir ısırık alın ve canavarlar için lezzetli bir atıştırmalık haline gelmek için parçalanacaksınız! Şiddet senin son çare. Sinsi, skullduggery ve pusu taktikleri.

Basingstoke nedir?
Basingstoke, el yapımı ve usule göre üretilmiş özelliklerden oluşan büyüleyici karışımıyla ünlü bir şehirdir. Yerin üstünde ve altında keşfe çıkın ve birçok cazibe merkezinin tadını çıkarın. Bir park cezası makinesi soymak, soldan bir işarete vurmak, OMNImart24 / 7’de alışverişe gitmek … ya da işler biraz fazla olursa, tekerlekli çöp kutusuna gizlemek.

Kilitlenemeyen Karakterler İlerlerken,
yeni karakterlerin kilidini açarsınız . Bir Turist olarak başlayın ve bu özel anları kendi özçekim çubuğunuzla yakalayın veya OmniBank GoldCard’ınızla mağazalara bölün. Hırsız olarak oynayın ve güvenlik panellerini kırmak ve kasaları kırmak için Çilingir aracınızı kullanın. Her karakterin özel ekipmanı, eşsiz işçiliği tarifleri… ve şapkaları var!

Basingstoke’a Hoşgeldiniz!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel Core i3 2,00 GHz veya AMD eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: 2 GB Bellek
Depolama 11 GB : NVIDIA GeForce 550 veya daha yüksekOyun: Basingstoke
Tür: Aksiyon, Korku, Macera
Platform: PC
Boyut: 398 MB
Crack: GOG
Eklenme: 28 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir