Shadwen Torrent indirShadwen, tek kuralın görünmeden kaldığı gizli bir aksiyon oyunudur. Saklı kal – yoksa acımasız muhafızlar seni görünce öldürür!

Kralı öldürme arayışında bir suikastçi olan Shadwen, yetim bir kız olan Lily ile bir şans yakaladı. Tehlikeli yolculuğunda Shadwen’i takip ediyor, ama acımasız muhafızlar çok yaklaştığında, Shadwen, Lily’nin gözlerinin önünde harekete geçmeli.

Shadwen kızın şiddetini göze alarak kızın güvenini riske atar mı yoksa gerçek amacını gizli tutarken başka bir yol bulmaya çalışır mı?

Öldürmek veya öldürmemek – işte soru bu.

FREELY MOVE – Karanlık ve cesur bir ortaçağ kentinin çevresini gizleyin ve keşfedin ve çevreyi sizin avantajınıza göre kullanın – ipinizi çatılara asmak, tavanlardan sessizce düşmek veya gölgelerden gizlemek için kullanın.

STAY HIDDEN – Suikastlarınızı dikkatlice seçin. Dolaylı olarak görülmekten, duyulmaktan veya yakalanmaktan kaçının. Şüpheli manzaralar ve sesler gardiyanları uyaracak – onu yararınıza kullanın.

ZAMAN BİR KONAKLAMADIR – Zaman Shadwen’i hareket ettirmediğinizde hareketsiz kalır ve orta noktada herhangi bir noktada durmanıza izin verir. Geçmiş ve şimdiki eylemlerinizi değiştirmek için zamanı geri alın!

FİZİK KULLANIMI – Nesneleri sürükleyip bırakmak için fiziği ve serbestçe bağlanabilir bir ip kullanın. Ölümlerin kazara görünmesini sağlayın; yerçekimi mezar işini yapsın.

YOLCULUK VE TEHLİKELERİ YARATMAK – korumaları geçici olarak yok olmalarına teşvik etmek için tuzaklar ve tehlikeler kurun; Zehir tuzakları, başak aygıtları, yem oyuncaklarını ve daha fazlasını içeren eşyaları ölümcül sürprizlerle işleyerek düşmanlarınızı ortadan kaldırmanın ya da dikkatinizi dağıtmanın yeni yollarını keşfedin.

İKİ KARAKTER – Karanlığı Shadwen ve Lily’yi koruma ve onun için güvenli bir geçiş alanı yaratma yetenekleriyle kucaklayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 64 bit Vista /7/8/10
İşlemci: Intel Core i3 / i5 / i7 1.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 260 / Radeon HD 4000 Serisi / Intel HD Grafik 4000
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 6 GB boş alanOyun: Shadwen
Tür: Aksiyon, Macera
Platform: PC
Boyut: 4.5 GB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir