Scrapland Remastered Torrent indirScrapland, Dünya’da fakat çok uzak bir gelecekte geçen, üçüncü kişi bir aksiyon-serüven oyunudur. Dünyamızda yalnızca robotların kaldığı bu gelecekte, insanlar robotların kabusu olmuş canavarlar olarak görülür. Oyunda D-Tritus karakterini oynayacak ve firar edip robotlar şehrini yerleşim yakalamış iğrenç bir insanın, o yapışık varlığın işlediği vahşi cinayetleri inceleyeceksin.

Bu eğlenceli serüvene kendini kaptır ve Metroid Dread, Metroid: Samus Returns, Castlevania: Lords of Shadow ve Spacelords oyunlarını yaratan stüdyo MercurySteam’in kökenlerini keşfet.

Sistemi hack’le! Becerilerini ve mizah kavrayışını deneyecek, ilginç kişiliklere ve kabiliyetlere sahip 15 değişik karakterin hakimiyetini eline al.
Robotların dünyasına sızmış katili bul ve oyunda yer alan 140’ı aşkın misyoni bitirerek o cani adamın kabahat listesine bir nokta koy.
Favori savaş geminle şehirde devriye gez. Sürat, ateş eforu, karşı tedbirler, manevra yeteneği, dayanıklılık… Hepsi bu gemilerde. Mücadelelersen hepsine sahip olabilirsin.
A Z I L I Çok Oyunculu mod: Bu reyin cinsinde hâlen eşi eşi çıkmamış yarış ve savaşlardan oluşan coşku dolu bir kombinasyon. Yerel bir ağda veya çevrimiçi olarak kendi oyunlarını oluştur ya da diğer oyunculara katıl.
Yeniden düzenlenmiş içerik. Bu versiyon yüksek çözünürlüklü modlar, özel sunucular ve gözden geçirilmiş ağ kodu, bütün reyin kumandası desteği, reyin içi iyileştirmeler, galibiyetler ve Steam Cloud desteği ile geliştirildi.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 1.0 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Ekran Kartı: 3D graphics card compatible with DirectX 9
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan


Scrapland Remastered
Scrapland Remastered
Scrapland Remastered
Scrapland Remastered
Scrapland Remastered
Scrapland Remastered

Oyun: Scrapland Remastered
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 4.5 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 03 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir