Bus Simulator 21 Türkçe Torrent indirBus Simulator 21 indir, seri tarihinin en büyük ve gelişmiş filosuyla geliyor. Bütün 30 farklı otobüsün yer aldığı dev bir filoya sahip Bus Simulator 21’de seride halihazırda yer alan Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS ve MAN gibi markaların yanına Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West ve Blue Bird gibi beynelmilel ünlü markalar da ilave ediliyor. Ayrıca seride ilk kere, şehir trafiğinin güçlüklerine hem elektrikli hem de iki katlı otobüslerle göğüs germe talihine sahip olacaksın.

Amerika Birleşik Devletleri’nin tertemiz ve etkileyici Angel Shores haritasına ve Avrupa’nın yenilenerek genişleyen haritası Seaside Valley’ye hazır ol. Sarih dünya yaklaşımını iyice özümseyen Bus Simulator 21 sayesinde bir otobüs sürücüsünün coşku verici günlük hayatına tecrübeleyebilirsin. Oyunun iki devasa şehrinde sanayi bölgeleri, etraf mahalleler, hareketli Chinatown bölgesi, kordon, şehir dışındaki dağlık araziler ve iş merkezi hürce keşfedilmeyi bekliyor. Üstelik farklı güçlük seviyeleri ve reyin modları, her cinsten oyuncuya hitap ediyor.

Bus Simulator 21’de uzun yollar kat eden akılda bir sürücüye dönüşmekle kalmayacak, gelişmiş idare taşıtlarını kullanma kısmeti de elde edeceksin. Ayrıntılı zaman tabloları oluşturmak, otobüs alım satımı yapmak, yoğun saatlerde taşınacak yolcu rakamını da göz önünde bulundurarak bereketli rotalar tasarlamak… Tüm bunlar ve daha aşırısı seni bekliyor.

Masa başından kalkıp otobüslerinin başına mı geçmek istiyorsun? Hiç mesele değil! Bus Simulator 21 Torrent’in otomatik özellikleri idare işlerini hallederken sen de bir otobüs tutkunu olarak yolların tadını çıkarabilirsin.

Ayrıca yenilenen yaya ve trafik suni aklı, geliştirilmiş grafikler, yoğun saatlerle doğrudan ilişkili devingen gece-gündüz döngüsü ve farklı hava şartları oyuncuyu daha da içine sürükleyen bir otobüs sürme tecrübeyi sunuyor.

İster tek oyunculu ister senkronize çok oyunculu oyna; yolcularını gecikmeden, tehlikesiz bir biçimde varış noktalarına götür. Ücret gününün sonunda misyonunu hem müddetinde hem de güvenle yerine getirdiğin için mükâfatları kap.

Oyunda yer alan haritada istenen durağa hemen gidebilme süratli seyahat, zamanı ileri alma ve NPC idaresindeki değişik otobüs rotalarının hakimiyetine hemen geçebilme gibi rahatlıkları sunan özellikler hürce kullanılabilir. Tüm bunlar, sanal otobüs sürücülüğü tecrübesini bitirip direksiyon başında cümbüşlü saatler geçirmeni sağlıyor!

Bus Simulator 21 indir’i PC ya da konsollarda oyna ve seri tarihinin en ayrıntılı otobüs sürme tecrübesini yaşa!


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-2120 ya da AMD Phenom II X4 830 veya eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit
İşlemci: Intel Core i5-4440 ya da AMD FC-8140 veya eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070
DirectX: Sürüm 12
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 18 GB kullanılabilir alan


Bus Simulator 21 Torrent indir
Bus Simulator 21 Torrent indir
Bus Simulator 21 Torrent indir
Bus Simulator 21 Torrent indir
Bus Simulator 21 Torrent indir
Bus Simulator 21 Torrent indir

Serinin tüm oyunları için Bus Simulator Serisi indir
Oyun: Bus Simulator 21 Türkçe
Tür: Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 6.10 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 03 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir