Rebel Cops Torrent indirRebel Cops, yalnızca dizinin sıra tabanlı taktik operasyonlarını içeren This Is the Police’in bir spin-off oyunudur. Kasabasının yeni suç gücüne karşı isyanda bir paçavra polis ekibine liderlik et ve sarf malzemelerini sürekli olarak yetersiz bıraktığında ne kadar dayanabileceğini görün ve tek bir atış bir polisin hayatına mal olabilir.

Sen tam olarak polis değilsin, ama
sahnede yeni sadist bir suç patronu olan Viktor Zuev adalet tarafında sadece sen varsın , hızla Ripton kasabasını boğazdan aldı. Topluluğun liderleri ve hatta yerel polis bile iradesine teslim oldu. Gözdağı verme ve şantaj ustası Zuev, şu anda kendi özel şefliği olarak kontrol ettiği her büyük işletmeyi ele geçirdi. Fakat bir dönüm noktası olan kanun kaçağı polisler eğilmeyi reddediyor. Başarı umuduyla, adalet ve kasabalarının ruhu için savaşırlar.

Silahlı
çatışmalar heyecan vericidir, ancak gizli anahtardır Gerilla savaşı, insanlı ve silahsız savaşıyorsunuz. Gizlemeyi ve koruyucuyu kullanın, düşmana sessizce yaklaşın ve alarmı yükseltmeden önce onları indirin. Elinizde ölümcül olmayan silahlar ve teçhizatın yanı sıra isyancılarınızı yükseltirken kilidini açabileceğiniz özel taktik avantajlar var. Doğru, bazen şiddet kaçınılmaz görünüyor, ama zaman geldiğinde tereddüt etmeyin: ne sizin ne de suçluların sağlık çubukları yok. Birisi vurulduğunda, çabucak kanarlar ve kafadan kurşun almak anında ölüm anlamına gelir.

Keşfedin, süpürün ve arkanıza yaslanın
Rebel Cops, yalnızca her santimetre zeminde savaşmanız gereken kompakt operasyonların değil, aynı zamanda keşfedilecek geniş açık konumların (sanal alan seviyeleri) özelliklerini de sunuyor. Her odada arama yapın, açık kasaları ve kasaları kırın, erişilemeyen alanlara girmeye çalışın ve faydalı görünen her şeyi alın. Birlikte kalın ve dikkatli olun veya riskleri kabul edin, havalandırın ve her köşeyi keşfetmeye çalışın.

Yüksek yoldan geçin, ya da düşük yol
Zuev’in acımasızlığı gücünün anahtarıdır. Kurallarına uymadan onu yenebilir misin? Tüm operasyonu riske atmak anlamına gelse bile, umutsuz kasaba halkının ihtiyaçlarına cevap verecek misiniz? Sadece işini yapan sivil koruyucuları koruyacak mısınız? Bazıları savaşta hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapman gerektiğini söylüyor, ama unutma: itibar paradan daha değerlidir. Sokaktaki kötü kan, iyi adınızı çamurun içine kolayca koyabilir. Tüccarlar sizinle iş yapmayı reddedecek ve hatta bazı insanlarınız bile size sırtlarını döndürebilir.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit veya üzeri
İşlemci: Çift Çekirdekli CPU
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Intel UHD 620, GeForce GT 930MX, AMD R7 240 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı : DirectX uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Dört Çekirdekli CPU
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: GeForce 1050 veya üstü, AMD Radeon RX 560 veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumluOyun: Rebel Cops
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.5 GB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Ocak 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir