Deathtrap Dungeon Torrent indirOnurlu Baron Sukumvit, zindanından sağ kurtulanlara ilk 10.000 altın değerinde bir ödül sundu. Ek bir bonus olarak Baron, mutlak güç konumundan nezaketle geri adım atmayı ve Fang şehrini uygun gördüğü gibi yönetmesi için terk etmeyi kabul etti. Birçoğu bilindiği gibi “Yürüyüş” e teşebbüs ettiler, ancak garip bir nedenden ötürü tek bir kişi galip gelmedi. Sizden hangisi The Walk’u deneyecek? Deathtrap Zindanında hayatta kalan kahraman ya da kahraman kim olacak?

Baş ağrısına dalın ve Deathtrap Dungeon’ın şeytani labirentine dalın. Şaşırtıcı bir haydutun ateş yakıcı ejderhalardan sinsi yılan kadınlara kadar değişen düşman ve düşman galerisine karşı hayatınız için savaşın. Sadece birkaç isim vermek için kılıç ve savaş çekiçlerinden blunderbusses ve cehennem cihazlarına kadar bir silah bereketine katılın. Ian Livingstone’un milyonlarca satan Fighting Fantasy kitap serisine dayanan Deathtrap Dungeon, nihai zindan kesmek ve slasher!

– Yangın soluyan ejderhalardan patlayan domuzlardan şeytani zindan sakinlerine ve ölümsüzlere kadar 50’den fazla canavarla savaş!
– Kılıçlar, çekiçler, tüfekler, alevler, büyü büyüleri ve kendi kanlı yumruklarınız dahil olmak üzere çeşitli silahlarda ustalaşırken sahip olduğunuz her şeyi verin!
– Kahramanca Bandog veya ölümcül ve seksi kahraman Kızıl Lotus olarak oynayın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur önerilir)
Depolama: 2GB HDDOyun: Deathtrap Dungeon
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 155 MB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Ocak 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir