Prince of Persia: Warrior Within Torrent indirİçerideki acımasız savaşçıyı uyandırın! Ölümün eşiğinden, Prens’in henüz en korkunç rakibi ile yüzleşmesi gerekiyor. Efsanevi canavar Dahaka, kahramanımız ölene kadar dinlenmeyecek. Hayatta kalma mücadelesinde Prens, karanlık, şeytani yaratıkların ordularıyla karşı karşıya olduğu gizemli ve ön plana çıkmış Lanetli Ada’ya girer.

Neyse ki, kahramanımız eskisi gibi bir erkek çocuğu değil. Yeni keşfedilen iç düşmanlığından ve ölümcül silahlardan ve dövüş tekniklerinden oluşan yeni bir cephaneyle, karşılaşabileceği tehlike için hazır.

Prince of Persia: Warrior Within, bir önceki oyunun dinamik savaş sistemine yeni bir derinlik ve karmaşıklık katmanı inşa ediyor. Çok çeşitli kılıçlar, baltalar, maketler ve hatta doğaçlama silahlarla birleştirilmiş serbest vuruş dövüş mekanizmaları, düşmanlarınızı şık bir şekilde öldürmenize izin verecek!

– Prens, karanlık, kaba enkarnasyonuna geri döndü.
– Yeni, dinamik bir savaş sisteminde özel hareketler ve menzilli saldırılar.
– Gözlerinizi zorlayacak ortamlar ve zihninizi zorlayacak bulmacalar.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBOyun: Prince of Persia: Warrior Within
Tür: Aksiyon, Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 2.74 GB
Crack: GOG
Eklenme: 14 Temmuz 2019

Yorumlar

  1. Hocam siz oyunların sistemini yanlış yazıyorsunuz bu oyun 1.0 ghz 256 mb ram 32 mb ekran kartı istiyor önerilen sistemide 512 mb ram 128 mb ekran kartı 1.5 ghz işlemci lütfen dikkat edin

    1. Dikkat edin, oyun GOG sürümdür. GOG sürüm oyunların birçoğusu yenilendiği için sistem gereksinimleri de bir tık yukarı oluyor.

      32 MB ekran kartı – 256 MB RAM kullanan birisi eminim oyun oynamıyordur 🙂 Artık minimum 1 GB RAM olmak zorunda. Donanımlar zamanla eskidiği için ilk günkü performansını vermiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir