Port Royale Torrent indirTüm zamanların en iyi açık uçlu korsan oyununu oynamak için önceki Karayip denizini ve kasabalarını keşfedin! Buradaki amacınız Vali olmak.

İngilizce, Fransızca, Hollandaca veya İspanyolca dillerinden 4 farklı karakter uyruktan birini seçebilirsiniz. Yol boyunca karakterinizin kariyer yoluna karar verirsiniz ve tüm görev ve görevleri takip edeceğiniz bir maceracının hayatını yaşarsınız. Gizli hazinelere haritalar satın alabilir, gizli korsan kürekleri bulabilir, mevcut 60 şehir arasında ticaret yapabilir, kendi işinizi kurabilir veya korsan olabilirsiniz! Er ya da geç ne seçerseniz seçin güzel deniz savaşlarına katılacaksınız.
Port Royale, oynatıcıyı gerçek tarihi konumlara yerleştirir. 1570, 1600, 1630 veya 1660 tarihte 4 farklı zaman arasından seçim yapma seçeneğiniz var. Bu zaman çizelgelerinin her birinin oyun üzerinde doğrudan etkisi var. Bu zengin ve tehlikeli dünyada savaşlara, felaketlere ve çok daha fazlasına şahit olacaksınız. Yani her şey için hazırlıklı olun ve cutlass ve tabanca hazır – macera bekliyor!

-Bir toprak sahibi, tüccar, korsan veya maceracı olun
-Tüm filoları komuta edin ve hem çatışma hem de epik deniz savaşlarına katılın
-Bir serbest meslek sahibinin hayatını yaşayın ya da kendinizi Karayip Denizi’ne hakim olmak için savaşan dünya güçlerinden birine teslim edin


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 256 MB
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Port Royale Serisi indir
Oyun: Port Royale
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 340 MB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir