Pharaoh + Cleopatra Torrent indirBüyük piramitlerin yaşından Yeni Krallığın son yıllarına kadar kendinizi Antik Mısır’a bırakın. Egzotik Mısır’ın kültürünü, dinden, uzak şehirlerle ticarete kadar tüm yönlerini yönetin. Nil vadisinde geniş çiftlikleri yetiştirin ve Mısır’ın hayatında oynadığı öngörülemeyen sele ile bu nehrin önemli rolünü keşfedin. Taştan taş, dev anıtlar inşa eder – Sfenks’ten deniz fenerine ve İskenderiye kütüphanesine kadar.

Şehrinizi kötü bir şekilde yönetin; ekonomik harabelerde yanmasını, yağmalanmasını veya çökmesini izleyin. Bunu iyi yönetin ve nihayetinde en büyük Mısır yapıları şerefinize inşa edilecek. Kuralınız nesiller boyu yayılacak, hanedanınız kadar kraliyet kan çizginiz bir Firavun üretecek!

Firavun, daha önce hiç bir şehir kurma oyununda görülmemiş birçok özelliği içerir, örneğin Nil’in taşmasına dayanan bir tarım modeli, deniz savaşı, zaman içinde toplanmış dev anıtlar, eşsiz hanedan ilerlemesi ve değişken zorluk seviyeleri. Bu büyük bir bağımlılık, büyük, ama en önemlisi eğlenceli bir oyun, sağlam bir şehir yapımcısı unvanı veya entelektüel bir meydan okuma isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir.

– Firavun + Kleopatra paketinde Firavun ve Kleopatra: Nil’in genişlemesinin kraliçesi bulunmaktadır.
– Ödüllü Sezar III’ün yaratıcıları tarafından yapılan şehir yapımı bir mücevher.
– Kapsamlı yardım bölümü, oyun mekaniklerini açıklamak için sadece mükemmel bir iş değil, aynı zamanda Eski Mısır’daki yaşam hakkında birçok ilginç gerçek ve önemsiz şey içermektedir.
– Karada ve denizde düşmanları yok et ya da sadece City Construction Kit ile istediğin gibi kusursuz bir Mısır şehri kur.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 1.8 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Oyun: Pharaoh + Cleopatra
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 551 MB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir