Democracy 3: Africa Torrent indirAfrika’ya Hoş Geldiniz
Hiç başkan veya başbakan olmak istediniz mi? Ülkeyi yönetmenin daha iyi bir işini yapabileceğine ikna oldun mu? Kabul edelim, şu anki politik liderlerimizden daha kötü bir iş yapamazsınız.

Afrika Politikasını Kontrol altına alın

Demokrasi 3: Afrika, isabet eden siyasi strateji oyunu ‘Demokrasi 3’ ‘ü yeniden hayal eden yeni bir bağımsızdır. Tamamen Afrika kıtasındaki ülkelerde ayarlanmış olan D3: S, bu ülkelerin sorumluluğunu size verir ve her ülkenin sorunlarını giderirken, seçmenlerin yaşam kalitesini iyileştirirken ve onları daha fazla refahlara yönlendirirken iktidarda olmanızı sağlar.
Bu sıra tabanlı politik strateji oyunu, kendi özel sinir ağları üzerine özel olarak inşa edilmiş bir bilgisayar oyununda şimdiye kadar gördüğüm en karmaşık siyasi ve ekonomik simülasyonu yönlendirmenize yardımcı olmak için benzersiz bir ikon odaklı arayüz kullanıyor. Demokrasi 3: Afrika seçmenler, politikalar, ekonomik ve politik değişkenler, siyasi partiler ve zaman içinde gelişen çeşitli durumlar arasındaki sayısız etkileşimi simüle eder.

Demokrasi 3: Afrika orijinal oyundaki temel tasarımı ve oyunu kullanıyor, ancak Afrika’daki sosyal ve ekonomik durumların çeşitliliği size yeni zorluklar ve fırsatlar sunuyor. Dış yardım ve yatırım yeni bir anlam kazanıyor ve çoğu zaman ekleri bağlı olarak geliyor. Kötü beslenme ve temiz suya erişim gibi ciddi sorunlar en yoksullar için ölüm kalım meselesi olabilir. Bu yeni oyun Nijerya, Mısır, Güney Afrika, Kenya, Gana, Zambiya, Senegal, Tunus, Botswana ve Mauritius’un farklı demokrasilerini yönetme konusunda elinizi deneyecek. ofisine ne zaman girdin?

Mevcut oyuna dayanmasına rağmen, Demokrasi 3: Afrika’nın tamamen yeni sanat eserleri, müzik ve çağdaş Afrika ile ilgili meselelere ve durumlara göre ayarlanmış bir dizi yeni olay ve ikilemi var.

Ülkenizi en güçlü dünya ekonomileriyle rekabet edebilecek bir ekonomik güce dönüştürebilir misiniz? Ülken için sahip olduğun vizyon bu mu, yoksa sosyalist bir cenneti mi hedefliyorsun? Tüm insanlarınız için sağlığı ve eğitimi geliştirebilir misiniz? Küçük bir yolsuzluk güç çarklarını yağlamaya yardımcı olur mu? İnsanların rekabet taleplerini kontrol altında tutarken bunu yapabilir misiniz?


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP /7/8/10
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 256 MB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP /7/8/10
İşlemci: 2 GHz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: 256 MB
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 500 MB kullanılabilir alanOyun: Democracy 3: Africa
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 182 MB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Eylül 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir