Peaky Blinders: Mastermind Torrent indirPeaky Blinders: Mastermind; Netflix ve BBC’nin ödüllü dizisinden uyarlanan bir bulmaca-macera oyunudur.

1. Dünya Savaşı’nın hemen sonrasında Birmingham’a hoş geldiniz. Dizinin 1. Sezonunda yaşanan olayların hemen öncesinde geçen Peaky Blinders: Mastermind’da Shelby ailesinin kurduğu çetenin bir parçası olacaksınız. Ailesine karşı kurulan bir komployu ortaya çıkarıp düşmanlarının hain planını engelleyen Tommy’nin Peaky Blinders’ın beyni olma yolunda yükselişini izleyeceksiniz.

Kafasında üst düzey planlar yapabilen Tommy gibi siz de bu gücü kullanarak Tommy, Arthur, Polly gibi Shelby ailesinin ana üyelerini kontrol edeceksiniz. Planların sorunsuz işlemesi için akıl yorup karakterlerin ilerlemesini sıfırlayabilecek veya geri sarabileceksiniz. Böylece çetenin beyni olduğunuzu herkese göstereceksiniz.

Gittikçe daha da zorlaşan bulmacalarda en yüksek puanı alabilmek için gizliliği ustaca kullanın ve doğru karakterleri seçip yönlendirerek bulmacaları en kısa sürede tamamlayın.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 x64
İşlemci: Intel i5-760 (4*2800) or equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 760
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 5 GB kullanılabilir alanOyun: Peaky Blinders: Mastermind
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.34 GB
Crack: HOODLUM
Eklenme: 09 Aralık 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir