Overgrowth Torrent indirAdı biraz ipucu veriyor. Fazla büyümüş tavşan, kedi, fare, köpek ve kurtların olduğu oyunda köyü basılıp yağmalanan Turner adlı tavşanı yönetiyorsunuz. Lugaru diye bir oyundan bahsediyorlar ancak oyunu oynamadım, bilmiyorum. Görüldüğü kadarıyla bu oyunun bir remake’i veya devamı. Orada da Turner ana karakteri kontrol ediliyor ve dövüş var.

Oyun TPS kontrollü, dövüş ve tırmanış mekaniklerine yoğunlaşılmış şekilde karşımıza geliyor. Bir hikaye varsa da çok etkili diyemeyiz; ama sevimli bir hikaye. O yüzden aklınızda bulunsun: Oyuna girmenizdeki ana amaç çılgınlar gibi dövüşmek olmalı.

Zorluğu ve hızı dengeli bir şekilde ayarlayın ki keyif versin. Girdikten sonra göreceksiniz ki aslında tuş ve varyasyon az görünüyor ama dövüş esnasında ragdoll mekanikleri o kadar etkili ki her şey olabilir. İşin içine yakın dövüş silahları da girince dövüş işi oldukça keyifli hale geliyor. Stealth da bir derece var. Bu şekilde gittikçe güçlenen rakiplerinizi alt ederek yola devam ediyorsunuz. Tırmanış bölümlerinde ise Prince of Persia (veya Assassin’s Creed) tipi tırmanışlarda bulunacağınızı belirtelim. Ana senaryo bittikten sonra ise yan hikaye ve modlar var. Arena modunda epey bir dövüş yaptım.

Grafikler ve ortam da eklenince ortaya güzel bir oyun çıkmış. Bu fiyata bu kısa hikaye pek uygun değil ve aslında uzun bir hikayeye hayır demezdik. Şimdilik humblebundledan alınma kopyası olanlara önerilir. Ve tabi ki online multiplayer çıkması durumunda çok çılgın bir oyun haline gelir. Umarım bunu yaparlar.


MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP or later
İşlemci: Passmark CPU 1000 or better
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: Passmark GPU 500 or better with OpenGL 3.2 support
Depolama: 17 GB kullanılabilir alanOyun: Overgrowth
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 7.58 GB
Crack: CODEX
Eklenme: 08 Aralık 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir