Halo 4 Torrent indirUsta Şef’in intikam ve imha eğilimli kadim bir kötülükle savaşmak için muzaffer dönüşüne tanık olun. Gizemli bir dünyada gemi kazası geçiren, yeni düşmanlar ve ölümcül teknolojiyle karşı karşıya kalan evren asla eskisi gibi olmayacak.

PC Ayarları / Optimizasyonları: Halo 4, 60+ FPS’de 4K UHD dahil olmak üzere PC’de her zamankinden daha iyi görünüyor. ** Diğer PC yerel ayarları arasında özelleştirilebilir fare ve klavye desteği, ultra geniş ekran desteği, FOV özelleştirme ve daha fazlası bulunur.
Sefer: Kadim bir kötülük uyanır ve yeni bir destan başlar. Gizemli bir dünyada gemi enkazı olan Master Chief, eve dönüş yolunu bulmak için eski bir uzaylı ırkının uğursuz sırlarını çözmelidir. Ancak gerçeği arayan Usta Şef, bazı sırların gömülü kalmasının daha iyi olduğunu keşfeder.
Çok oyunculu: Saygıdeğer Halo 4’ten 25 çok oyunculu haritayla Halo maceranıza devam edin, oyuncuların her zamankinden daha fazla zırh parçasını değiştirmesine izin veren güncellenmiş bir zırh özelleştirme sisteminin yanı sıra Forge ve Theatre ile oynamanın sayısız yolu
Spartan Ops: Halo 4’ün kampanyasının kaldığı yerden devam eden hikayeyi devam ettiren yenilikçi epizodik kurgu temelli ortak görevler deneyimlemek için UNSC Infinity’ye katılın.


Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7.
İşlemci: Intel Core i7-975 | AMD A12-9800 APU.
Bellek: 2 GB RAM.
Ekran Kartı: GeForce GTS 450 | Radeon R7 Graphics.
Depolama: 55 GB kullanılabilir alan.Serinin tüm oyunları için Halo Serisi indir
Oyun: Halo 4
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 102 GB
Crack: HOODLUM
Eklenme: 08 Aralık 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir