One Finger Death Punch 2 Torrent indirEtrafınız sarıldı, sayıca üstündünüz ve rakiplerinizi kung fu telaşıyla parçalamak için elinize aldığınız herhangi bir silahı kullanmanız gerekiyor. Dünyanın en hızlı dövüşçüsü OFDP2’nin özü budur. Son beş yılı mükemmelleştirmek için harcadığımız orijinal OFDP’nin benzersiz iki düğmeli mekaniğine sahiptir. Oyuncular 26 farklı açılabilir beceri, çılgın oyun ve klasik kung fu’dan ilham alan animasyonlar üzerinde kontrol sahibi olduklarından, bu kasırga dövüş çılgınlığının anahtarı hız ve hassasiyettir.

SOLA SALDIRI veya SAĞA SALDIRI

Bir dövüş oyununun hantal düğme kombinasyonları olmadan karmaşık olabileceğini göstermek istiyoruz. Oyuncular eğitim seviyelerini tamamladıktan ve temel bilgileri öğrendikten sonra, bunun şimdiye kadar yapılmış en yoğun iki düğmeli oyun olduğunu görecekler.

Mevcut 1000 farklı animasyonla kelimenin tam anlamıyla her şey mümkündür – özellikle oyuncular mevcut 26 becerinin her birinin kilidini açtığında. Bu becerilere aynı anda sahip olmak, OFDP2’nin başarmaya çalıştığı şeyin özünü kapsayan büyük bir tasarım sorunudur. Oyunu 26 becerinin tümü ile görmek, OFDP2’ye özgü bir gösteri.

Bu oyunu kitaplığınızdaki diğer oyunlar arasında bir palet temizleyici olarak oluşturduk. Mümkün olduğunca hızlı adrenalin sağlamak için tasarlandı.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7-64 bit
İşlemci: Intel Çift Çekirdekli 2 GHz veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Nvidia GeForce GTX 660 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alanOyun: One Finger Death Punch 2
Tür: Dövüş
Platform: PC
Boyut: 1.55 GB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Ağustos 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir