Metro Last Light Redux Torrent indir2034 yılı. Kıyamet sonrası Moskova’nın kalıntılarının altında, Metro tünellerinde, insanlığın kalıntıları dışarıdan ve içeriden ölümcül tehditlerle kuşatıldı. Mutantlar ıssız yüzeyin altındaki yer altı mezarlarını takip ederler ve yukarıdaki zehirli gökyüzünün ortasında avlanırlar.

Ancak birleşik olmak yerine, Metro’nun istasyon şehirleri, D6’nın askeri tonozlarından kıyamet günü olan nihai güç mücadelesinde kilitlidir. İnsanlığı yeryüzünden sonsuza dek silebilecek bir iç savaş sarsılıyor. Suçluluk duygusu ile yüklenen ancak umutla hareket eden Artyom olarak hayatta kalmamızın anahtarını tutuyorsunuz – en karanlık saatimizdeki son ışık…

Ürüne Genel Bakış:
Metro: Last Light Redux, yeni nesil için 4A Motorunun en son ve en büyük yinelemesinde yeniden oluşturulan eleştirmenlerce beğenilen ‘Metro: Last Light’ın kesin versiyonudur. -tüm zamanların atıcılar; sürükleyici hayatta kalma korku, keşif ve taktik savaş ve gizliliği birleştiren destansı bir macera.

Bu kesin sürüm, daha önce yayınlanmış tüm DLC’leri de içerir ve büyük solo kampanyaya 10 saatlik bonus tek oyunculu içerik ekler. Orijinal oyunun hayranları, yeni yakın dövüş animasyonları, saatinizi ve cephane malzemelerinizi anında kontrol etme yeteneği ve yeni tam vücut oyuncu animasyonları da dahil olmak üzere yeni özellikler ve oyun geliştirmeleri fark edecekler.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Vista / 7/8/10
İşlemci: Çift Çekirdekli CPU (2.2+ GHz Çift Çekirdekli CPU veya daha iyisi)
Bellek: 2 GB RAM
Grafik Kartı: DirectX 10, Shader Model 4 uyumlu grafik kartları (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, vb.)
DirectX: Sürüm 10
Sabit Sürücü: 10 GB kullanılabilir alan
Ek Notlar: yalnızca 64 bitSerinin tüm oyunları için Metro Serisi indir
Oyun: Metro Last Light Redux
Tür: Korku, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 8.14 GB
Crack: GOG
Eklenme: 31 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir