Far Cry 2: Fortune’s Edition Torrent indirUbisoft Montreal tarafından geliştirilen Far Cry® 2, önceki oyundan birçok harika fikri alıyor ve geliştiriyor, güzel, eğer varsa, güzel ortamlarda dolaşan nabız gibi, yüksek hızlı bir atıcı yapıyor Orta Afrika. Çarpıcı görseller ve derin oynanış ile bu oyun Far Cry® hakkında sevdiğiniz her şeyi alır ve 11’e kadar yükseltir.

Kirli bir silah tüccarı olan Çakal’ı yıkmak için gerekenleri yapmak için savaşta yırtılmış bir Afrika devletinde sıkışıp kalmış, sıtmaya yakalanmış ve çatışmanın her iki tarafında bozuk savaş ağalarıyla anlaşma yapmaya zorlanmış bir kiralık silahsınız. Yeni vatanınızı savaş yırtılmış bir cehenneme dönüştüren.

Üstün sayılarını ve ateş gücünü sürpriz, yıkıcılık, kurnazlık ve tabii ki kaba kuvvetle etkisiz hale getirerek düşmanlarınızın zayıf yönlerini tanımlamalı ve sömürmelisiniz.

Bu, oyunun yanı sıra üç yeni silah ve iki yeni araç ekleyen Fortunes Pack DLC’yi içeren en son sürüme eklenmiş (her GOG.com oyunu gibi) Fort Cune® Far Cry® 2’nin yanı sıra birkaç yeni çok oyunculu harita.

Çok oyunculu bildirim: Oyunun çok oyunculu bölümüne erişmek için, önce bir Uplay hesabı kaydetmeli ve benzersiz CD anahtarınızı girmelisiniz. CD anahtarınız oyun rafınızda bulunur.

– Açık bir dünya oyunu için şimdiye kadar yapılmış en interaktif ve yıkılabilir ortamlardan biri, bir piromanyak hayalinin gerçekleştiği gerçekçi bir itfaiyeye özel dikkat gösterildi.
– Yoksul, savaşın parçaladığı bir ülkede çatışma hakkındaki çirkin gerçeklerle yüzleşirken farklı rakip gruplar için savaşın.
– Fantastik açık dünya birinci şahıs oyun ile tamamlanan harika bir hikaye!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Far Cry Serisi indir
Oyun: Far Cry 2: Fortune’s Edition
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 2.52 GB
Crack: GOG
Eklenme: 31 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir