Meridian: New World Torrent indirMeridian gezegenine ilk seferin komutanı Daniel Hanson olarak oynayın ve sahip olduğu karanlık sırları ortaya çıkarın! Aldığınız her kararla ve mürettebatınızla her diyalogla çevrenizdeki dünyayı şekillendirin. Meridian: New World, birimleriniz için çeşitli ekipman seçenekleri ve güvenebileceğiniz özel yetenekler dahil olmak üzere kendi stratejinizi tasarlamak için sayısız seçenek sunar. Yeteneklerinizi savaş alanının herhangi bir yerinde kullanın ve düşman birliklerini zayıflatarak savaşın gelgitini çevirin. Alternatif olarak, gizli yaklaşımı ele alın ve üretimini durdurmak için düşman güç kaynağını sabote edin. Tamamen üstün silahlar veya özel yetenekler araştırmaya güvenebilirsiniz. Veya büyük kaynaklarınızdan devasa bir ordu inşa etmek için büyük bir ekonomi inşa etme riskiniz olabilir. Kullandığınız strateji ve hedefinize ulaşmak için kaç asker kurban edeceğiniz, ekibinizin size karşı tutumunu etkileyecektir. Galaktik kolonizasyonun tarihini şekillendirmeye hazır mısınız?

Size, Elder Games’in tek adamı olan Ede Tarsoly’nin beyni olarak getirildi – Meridian: New World, tek kişilik bir üretim olduğu gerçeğine çoğunlukla güvensizlik ve hayranlık duydu. Ede’nin oyunun her detayının kaynağı olduğu doğru olsa da, bazı varlıklar katkılarıyla kredilendirilen arkadaşları Balázs Bodnár, Tamás Gyermán ve Gábor Menyhárt tarafından yaratıldı.

– Güzel bir 3D bilim kurgu ortamında belirlenen klasik gerçek zamanlı strateji ve rol oynama unsurlarının eşsiz karışımı
– Hikayeyi ve oyun dünyasını şekillendiren anlamlı diyalog seçenekleri
– Düşmanlarınızı yenmek için kendi bireysel stratejinizi kullanın: Ticaret yoluyla güç kazanacak mısınız? ya da araştırma yoluyla? Düşmanlarınızı katıksız bir güçle mi eziyorsunuz yoksa onları yenmek için gizli teknikler mi kullanıyorsunuz?
– İnanılmaz kapsam ve detaylara dikkat ile tek kişilik bir üretim


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBOyun: Meridian: New World
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.16 GB
Crack: GOG
Eklenme: 04 Haziran 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir