In Other Waters Torrent indirEllery, Minae Nomura tarafından Gliese 677Cc gezegenine çağrıldığında, sadece terk edilmiş bir üsse varmak için, kendisini bir sırrı okyanusunda tutuyor, arızalı bir dalış elbisesi ve ona rehberlik etmek için garip bir AI. Sen bu AI’sın.

Daha derine daldıkça ve sualtı uzaylı manzarasını keşfederken Ellery’e rehberlik edin ve onu güvende tutun. Gezegenin eşsiz hayatı ve karanlık tarihi, ortaya çıkarmak için sizindir ve sizinle Ellery arasındaki bağ öğrendiğiniz sırlarla test edilecektir. Bu değişen öyküyle, In Other Waters “doğal” ve “yapay” yaşamın doğası hakkında sorular sorar ve aşırı çevresel yıkım çağında insan olmanın ne anlama geldiğini araştırır. Hayatın devam edebilmesi için değişmesi gerekir.

Parıldayan resiflerden mürekkep derinliklerine kadar geniş bir deniz tabanına serbestçe dalın. Yükseltmelerin kilidini açın ve garip yaratıkları ve ortamları açığa çıkararak yeni yollar açmanıza izin veren keşifler yapın.

Dokunmatik veya fare kontrolleriyle zarif, sezgisel bir arayüzde gezinin. Deneyleri ve sezgileri kullanarak sinyalleri yorumlayın, başlıkları ayarlayın ve okyanusu haritalayın.

Gözlem, tarama, örnek alma ve uzaylı yaşamı ile etkileşim yoluyla türleri keşfedin ve kataloglayın. Ellery’in notlarını okuyun, çizimlerine bakın ve tamamen yeni bir ekosistemi sınıflandırmasına yardımcı olun.

Yaratıkları araştırmayı, sırları araştırmayı veya yeni alanları dalıp açmamayı seçin, daha sonra laboratuardaki örnekleri incelemek, Ellery ile sohbet etmek veya bu dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için dergilerini okumak için üssünüze geri dönün.

Sınırlı iletişim yoluyla, takım elbisesinde yaşadığınız kişi hakkında daha fazla bilgi edinin ve onu korkunç bir gerçeğe doğru yönlendirmeye yardımcı olun. Birlikte deneyimlediğiniz şey sizi daha da yakınlaştırır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7+
İşlemci: 2.0 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: 2 GB VRAM
Depolama: 700 MB kullanılabilir alan
Diğer: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirirOyun: In Other Waters
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 467 MB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Haziran 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir