MechoEcho Torrent indir



30 seviye ve Sandbox’taki 3D bulmacaları çözmek için robotlar inşa et ve sür. Sizinle tehlikeniz arasında duran her şeyin kendi ustalığınız olduğu, eterik bir siber dünya olan MechoEcho’ya girin. Çılgınca yaratıcı makineleri icat etmek ve oluşturmak için bloklar, motorlar ve bir dizi araç kullanın. Sizi ve tüm insanlığı kurtarabilecek en iyi çözümü ararken engelleri aşmak için onları yönlendirin!

MechoEcho bir blok inşaat oyunu ve doğru bir fizik simülatörü. İnsandan makineye dönüşeceksiniz ve sırf damlalar, darbeli bir film müziği ve sizi yok etmek için garip yaratıklar içeren gölgeli cyberdeco ayarını keşfederken geri döneceksiniz.
Özel fizik motoru sürüşü eğlenceli ve kolaylaştıran son derece hassastır. Özenle hazırlanmış zorluk eğrisi sizi deli zor son seviyelere götürdüğü için acemiden ustalaşın. Bağımlılık yapan, zorlu bulmacalar, daha yaratıcı makineler hayal etmenize ilham verecek.

Bu cyberpunk masasında, dünyanın sonuna tanık olduktan sonra gizemli bir bilgisayar simülasyonunda uyandın. Ne insan ne de makine, insanlığın son günlerinin izlerini ve yapmak için uğraştığınız hataları taşırsınız.
Yankı ve onun yaratılışının geçmiş ve şimdiki hikayeleri, bir arada kayıp umut, kaçış ve muhtemelen kurtuluş hikayesi ören parçalarda ve anılarda ortaya çıktı. Sonunda, insanlığın kaderi size kalmış.

-Boyetleri yap, sür ve bulmacaları çöz – Yolundaki herhangi bir engelin üstesinden gelmek için makineler üretiyorsun ve her seviyede 3D bulmacaları çözerken onları güvenliğe yönlendir.

-Endless Yaratıcılık ve Sandbox – Hayal edebileceğiniz herhangi bir şey inşa, herhangi bir soruna tek bir çözüm yoktur. Sandbox’ta, sınırsız bir şekilde robotlar oluşturmada mühendislik becerilerinize meydan okuyun!

Büyüleyici Atmosfer – Etkileyici elektronik müzik, çarpıcı art deco görseller, esrarengiz karakterler ve etkileyici hikayede kendinizi kaybediyoruz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7/8/10
İşlemci: Çift Çekirdekli 1.5 Ghz
Bellek: 1 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460, AMD Radeon HD 5770
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB boş alan



Oyun: MechoEcho
Tür: Platform, Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 294 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir