Duskers Torrent indirDüşkerlerde pilotlar, hayatta kalmanın ve evrenin nasıl dev bir mezarlık haline geldiğinin bir araya gelmesinin yollarını bulmak için sahipsiz uzay gemilerine uçar.

Keşfedin
Dış dünyaya tek gözleriniz ve kulaklarınız gibi davranan eski cesur teknoloji ile çevrili bir insansız hava aracı. Duydukların uzak bir mikrofondan geliyor. Gördüğün şey, her dronun dünyayı nasıl gördüğü. Hareket sensörleri size orada bir şey olduğunu söylüyor, ama ne değil. Ve komutları verdiğinizde, komut satırı arayüzü ile yaparsınız.

Uyarlama
Duskers’ta her şeyi kazanmak zorunda, dron yükseltmelerini, insansız uçaklarını ve hatta gemi güncellemelerini kazan. Ancak tehlikeli yaratıklar bu terkedilmiş gemilerde gizlenir ve silahlar nadirdir, bu nedenle sadece bir hareket algılayıcısı ve cazibesi kullanarak askeri bir karakol keşfetmek için akıllıca bir yol düşünmeniz gerekebilir. Ancak bir yol bulsanız bile, güvendiğiniz sensör bozulabilir veya cazibeniz tükenebilir, dronunuzun kamera beslemesi bile başarısızlığa başlayabilir. Favori bir strateji uzun süre kullanılamaz, bu yüzden sürekli uyum sağlamanız gerekir.

Survive
Duskers, usule göre oluşturulmuş bir Evrende kuruludur ve öldüğünüzde her şeyinizi kaybedersiniz. Sadece terkedilmiş yerlerde sizi bekleyen tehlikelerin ne olduğu konusunda endişelenmenize gerek yok, aynı zamanda dronlarınızı ve geminizi değiştirmek için yakıtın veya parçaların tükenmesi konusunda endişelenmenize gerek yok. Yalnızsın, uzayın karanlık kısımlarında izole edilmişsin. Sadece gemi kütüklerinin bozulmamış olarak kaldığını gözden geçirerek olanları bir araya getirebilirsiniz.

– Uçağı kontrol etmek ve gemi sistemlerini kontrol etmek için Komut Satırı Arayüzü kullanın
– Prosedürel olarak üretilen terk edilmiş gemileri ve evreni keşfedin
– Uçağı bulduğunuz kurtarma ile yükseltin ve değiştirin
– Gemi kütüklerini keşfedin ve olanları bir araya getirin


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: XP / Vista /7/8/10
İşlemci: SSE2 komut seti desteği.
Grafikler: DX9 (gölgelendirici modeli 2.0) yetenekleri; genellikle 2004’ten bu yana yapılmış her şey çalışması gerekir
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 200 MB kullanılabilir alanOyun: Duskers
Tür: Korku, Strateji
Platform: PC
Boyut: 81 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir