Into the Stars Torrent indir10 yıldır saldırı altındayız. Her 6 ayda bir Skorn gelir, gezegenimizi yok etmeye başlar ve şimdi geride kalanları savunmak için azımız kaldı. Onlardan kaçma umuduyla inşa ettiğimiz büyük Ark gemileri, hepsini kurtardı. Nihai gemimizden Ark 13’ün kaptanı rolünü üstlenmeli ve entrika ve tehlikeyle dolu bir yolculuğa elle tutulmuş, ancak deneyimsiz bir mürettebata rehberlik etmelisiniz. Dayanıklılık Koalisyonunun kaderi belirsiz ve son umudumuz olabilirsiniz. Yıldızlara girdikten sonra nasıl ücret alacaksınız?

İnsanlık için yeni bir ev arayan devasa bir yıldız sistemini keşfederken, Kaptan rolünü alın. Geminizi donatın, mürettebatınızı elinizle seçin ve hayatta kalabilmek için kaynakları temizlemeniz, sivilleri barındırmanız veya tükenmeniz yada düşmanca bir yabancı güç kullanmanız gerektiği bir yolculuğa çıkın.

Elle seçilmiş, ancak deneyimsiz ekibinize hakim olun ve onları gizem ve tehlikeyle dolu bir yıldız sistemi boyunca yönlendirin. Zorluk Ayarları, düşman tehdidinin yoğunluğunu ve yolculuğunuzun hızını ayarlamanıza olanak tanır.

Kurtuluş yolunuzu belirleme özgürlüğünüz var, ancak hiçbir yaklaşım tehlikesiz değil. Bu sistemdeki 90 bölgeden her biri, zorluklarla birlikte benzersiz fırsatlar sunmaktadır ve başarıya giden yolu yalnızca siz bulabilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7 64 bit / 8 64 bit / 10 64 bit
İşlemci: 2,5 GHz veya daha hızlı Intel veya AMD işlemci
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD serisi kart veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 8 64-bit / 10 64-bit
İşlemci: Dört çekirdekli Intel veya AMD işlemci
Bellek: 16 GB RAM
Grafik: DX 11 Uyumlu Ekran Kartı
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alanOyun: Into the Stars
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.29 GB
Crack: GOG
Eklenme: 26 Mayıs 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir