Icewind Dale: Enhanced Edition Torrent indirUnutulmuş Alemlerin en kuzeyine ulaşan Icewind Dale olarak bilinen buzlu tundranın bulunduğu bölgedir. Sadece halk tarafından yerleştirilen sert ve affedilmeyen bir bölge olan Dünya dağlarının omurgasına, derinlere yolculuk edin. Karla örtülmüş zirveler arasında hayatta kalmak için gereken kurnazlığı ve vahşiliği öğrenen korkunç canavarlarla karşılaşın. Faerûn’in yüzünde yıkıma yol açmak için, oyulmuş buzulların ve dağların altındaki planların altında kalan bir kötülükle yüzleşin. Tüm bunlar Icewind Dale’in dünyası: Enhanced Edition’da mevcut.

Yeni sihirli zırhlar ve silahlar dahil, onlarca yeni büyüyü ve eşyayı keşfedin. Mükemmel macera partisini oluşturmak için 30’dan fazla yeni kit ve sınıf arasından seçim yapın. Yeni Quickloot çubuğu da dahil olmak üzere Enhanced Edition’ın tüm yeni arayüzünü deneyimleyin.

İşbirlikçi, platformlar arası çok oyunculu oyunlarda maceracılarınıza katılın. Şimdi bitmiş ve restore edilmiş orijinal oyunda kesilmiş görev içeriğini keşfedin. Icewind Dale: Enhanced Edition’da sizi bekleyen sayısız hata düzeltmesinin ve iyileştirmenin tadını çıkarın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MB
DirectX: Versiyon 9Serinin tüm oyunları için Icewind Dale Serisi indir
Oyun: Icewind Dale: Enhanced Edition
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 2.37 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir