Insomnia: The Ark Torrent indirINSOMNIA, terk edilmiş bir uzay metropolünde hayatta kalmaya çalışan insan toplumunun yavaş yavaş aşağı inen kalıntıları hakkında bir dieselpunk bilimkurgu RPG. Karakterinizi geliştirin, sevgiyle el yapımı yerleri keşfedin, tuhaf NPC’ler ve gruplarla etkileşime geçin, ekipman yaratın ve bu vahşi dünyada hayatta kalmaya çalışın.

Yeni bir ev bulmak için 400 yıllık kasvetli bir yolculuğa çıkan devasa bir uzay istasyonu Object 6’ya hoş geldiniz. Karakteriniz kriyojenik uykudan uyanıyor – nadir bir psikolojik hastalık ile kaplanmış ve bilmeden insanlığın son umudunu çıplak elinde tutuyor…

Keşif ödüllendirici… ve tehlikeli
70’in üzerinde eşsiz yerde değerli teknoloji ve kaynaklar ararken açlık, susuzluk, yorgunluktan kurtulun. Dikkat edin – INSOMNIA’nın nüanslı dünyası hain karakterlerden beklenmedik görevleri, vahşi düşmanları ve ölümcül tehlikeleri gizleyebilir.

Kişiselleştirilmiş yolculuk
Çok sayıda üretilebilir ürün ve ekipmanla birlikte esnek bir donanım sistemi ile karakter sınıflarından ve istenmeyen taşlamalardan kurtulun. Vitesinizi akıllıca seçin – oyundaki her zırh ve silah türünün kendi taktiksel erdemleri ve eksiklikleri vardır.

Seçimler önemlidir
Anormal olmayan yaklaşımları ve 12 farklı hikaye sonunu teşvik eden ‘dönüşü olmayan noktalar’ ile doğrusal olmayan bir hikayede gezinin. Karakterinizin seçtiği arka plan, NPC’lerle ve gruplarla nasıl etkileşimde bulunduğunuzun yanı sıra belirli görevlerin sonuçlarını da etkilemektedir.

Zengin bir evren
Dieselpunk unsurlarıyla neo-noir dünyasını deneyimleyin. Karanlık bir ortam müziği ve çürüyen bir medeniyetin yankıları ile dolu insan yapımı kıyamet manzaralarına tanık olun.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 / 8.1 / 10 (64 bit sürümler)
İşlemci: 2.5 GHz CPU, 4 çekirdek
Bellek: 8 GB RAM
Grafikler: Geforce 760, AMD Radeon R7 360
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 12 GB kullanılabilir alanOyun: Insomnia: The Ark
Tür: Macera, Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 13.38 GB
Crack: GOG
Eklenme: 14 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir