Heaven’s Vault Torrent indirAliya Elasra, uzun süredir unutulmuş geçmişin sırlarını ortaya çıkarmayı ümit eden, Robot Sidekick Six ile Bulutsusu adı verilen garip bir alan bölgesini keşfeden bir arkeologdur. Iox Üniversitesi’nden bir robotist kaybolduğunda, Aliya dünyasının en uç noktasına götürecek keşifler izine başlar – ve Cennetin Kasasının eski sırrını.

“Merakınız ve kişiliğinizle Bulutsusu’nu şekillendirmek için şimdiye kadar yapılmış en iyi video oyun dünyalarından biri” – USGamer

“Cennetin Kasası hem hırslı hem de güzel. Hayatı zengin bir dünyayı çağrıştırıyor… Cennetin Kasasını tavsiye etmekte tereddüt etmiyorum. ”- Game Informer

“Cennetin Kasası, oynadığım en büyüleyici anlatı odaklı macera oyunlarından biri” – Wired

Hızlı akan uzay nehirlerinin açık dünyasına yelken açın, kayıp kalıntıları keşfedin, antik bölgeleri keşfedin, eserler bulun ve garip hiyerogliflerini çevirin. Dünya tarihini ve tüm eski dili bir araya getirin.

Cennette Vault, 80 dalda yoğun dallanan interaktif maceranın yaratıcılarından, her zamanki lineer macera oyununuz değil. Seçtiğiniz herhangi bir sırada oyun boyunca ilerleme – oyunun tamamen uyarlanabilir anlatısı, yaptığınız her seçimi, keşifleri ve gerçekleştirdiğiniz her eylemi hatırlar ve daha sonra ne olacağını etkiler. Söylediğiniz her şeyi hatırlayan ve nasıl davrandığınıza göre değişecek olan karakter çeşitliliğiyle tanışın. Bazıları arkadaş canlısı, bazıları temkinli, bazıları ise sizi kandırmaya çalışıyor.

Kime güveneceksin? Ne bulacaksın Ne öğreneceksin? Neyi riske atacaksın? Ne kaybedeceksin?


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 veya üstü
İşlemci: 2.4 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Nvidia Geforce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850, vatura
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 5 GB boş alanOyun: Heaven’s Vault
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 2.37 GB
Crack: GOG
Eklenme: 25 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir