FTL: Faster Than Light – Advance Edition Torrent indirYeni sistemler, oynanabilir gemiler, yabancı ırklar, silahlar, uçaklar ve daha fazlası! Tom Jubert ve özel konuk yazar Chris Avellone tarafından yazılmış yeni etkinliklerle yeni bir senaryo! Ben Prunty’den yeni müzikler! Tüm bunlar FTL: Faster Than Light – Advance Edition oyununda sizleri bekliyor.

Gücü hiç kalkanlara yönlendirmek, fazerleri sersemletmek, hatta çözgü çekirdeğini çıkarmak istemiş miydiniz? Eh, şimdi yapabilirsiniz! FTL’de, galaksiyi kurtarmaya çalışan bir uzay gemisi işletme atmosferini deneyimliyorsunuz. Her buluşmada birden fazla çözümle benzersiz bir mücadele sunmak tehlikeli bir görevdir. Ağır bir füze barajı kalkanlarınızı kapatırsa ne yapacaksınız? Düşmanınızı gökyüzünden çıkarmak için ilave silahları güçlendirmek veya bir biniş partisi ile savaşmak için tüm gücü motorlara yönlendirin. Bu “uzay gemisi simülasyonu, roguel-benzeri”, geminize ve mürettebatınıza zafer ve acı yenilgiyle dolu, rastgele oluşturulmuş bir galakside bir maceraya atılmanızı sağlar.

FTL’nin karmaşık stratejik oyunu mürettebatınıza emir vermenizi, gemi güç dağıtımını yönetmenizi ve savaşın sıcağında silah hedeflerini seçmenizi sağlar. Eşsiz uzaylı yaşam formları ve teknolojisiyle karşılaşacaksınız. Altı farklı yabancı ırk yardımı ile geminizi yenileyebilir ve yenilerini açabilirsiniz. İstediğiniz Kaptan olun: yüzlerce metne dayalı temas sizi zor kararlar almaya zorlar. Rastgele galakside her bir oyunda kararlarınız için farklı düşmanlar, olaylar ve sonuçlar yer alacak.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 1 GB
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: FTL: Faster Than Light – Advance Edition
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 234 MB
Crack: GOG
Eklenme: 13 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir