Battle Realms + Winter of the Wolf Torrent indirEjder tahtının varisi olan Kenji, iddiasını Serpent, Wolf ve Lotus klanlarının yıkıcı entrikalarının sardığı kaotik bir dünyada ilan etmelidir. Araziyi bir kötü niyetlilık ve terör kampanyası altında yenecek mi, yoksa savaşın parçaladığı alanı eski ihtişamına geri getirecek mi? Savaş krallıkları girin ve kaderini seçin. Savaş Alemlerinde olaylara yol açan tarihi keşfedin: Beyaz Kurt’un Kışı. Dağınık ve örgütsüz, köleleştirilmiş Kurt kardeşleriniz yozlaşmış Lotus Klan ustalarına karşı isyan etmek için açlık duyuyorlardı. Onları birleştirmelisin. Onlara önderlik etmelisin. Onları serbest bırakmalısın.

Battle Realms, kung-fu filmlerinde ve oryantal mitolojide anlatılan hikayelerden esinlenilmiş, gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Küçük köylü köyünüzü, adınızla dudaklarında ölmeye hazır olan yüksek eğitimli ve ölümcül derecede etkili bir savaşçı klanına dönüştürün. Unit Alchemy ile denemeler yapın ve köylüleri Samuray Cannoneers, Bandits, Geisha ve diğer efsanevi savaşçıların puanları gibi eşsiz bir dövüşçüye dönüştürün. Halkınızı barbar, ordu sihirbazı ve ölümcül ninja ordularına karşı savun.

– Paket, orijinal Battle Realms ve Wolf klanına odaklanan ve orijinal kampanyanın bir öncüsü olarak hizmet eden Kurt Kış’sı genişlemesini içeriyor.
– Yaşamla iç içe yaşayan canlı bir dünyada taktiksel avantajları yakalayın.
– kuşları ürküyorlarsa uçarlar, kurtlar askerlere saldırır ve daha yüksek zemin, menzilli saldırılara daha fazla güç sunar.
– Zen’in gücüne hükmedin.
– Zen Masters’ınız savaşın sıcağında fantastik güçler kullanır.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Pentium 4, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: Versiyon 9Oyun: Battle Realms + Winter of the Wolf
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 904 MB
Crack: GOG
Eklenme: 13 Mayıs 2019

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir