F.E.A.R. Platinum Torrent indirFEAR Platinum orijinal FEAR ve iki eklentisini içerir: FEAR Extraction Point ve FEAR Perseus Mandate.

Kendi sinematik aksiyon, gerilim ve terör destanınızda kahraman olun. Gizemli bir paramiliter güç, milyarlarca dolarlık bir uzay havası bileşimine sızarak rehineler alıyor, ancak talepte bulunmuyor. Hükümet, Özel Kuvvetler ekibini yalnızca yok edilmeleri için göndererek yanıt veriyor. Katliamın canlı görüntüleri, askerleri parçalara ayıran açıklanamaz bir yıkım dalgası gösteriyor. Başka hiçbir rücu olmaksızın elit FEAR (Birinci Karşılaşma Taarruz Recon) ekibi olağanüstü koşullarla başa çıkmak için toplandı. Onlara basit bir görev verilir: Tehdidi değerlendirin ve davetsiz misafirleri ne pahasına olursa olsun ortadan kaldırın.

F.E.A.R. Extraction Point
Çıkarma Noktası, orijinal oyunun bittiği yere bir patlama ile başlar. FEAR ekibinin bulunduğu helikopter bölgeyi terk etmeye çalıştıkça, bunun yerine çöküyor. Böylece FEAR ekibi, şimdi özgür olan Alma ve paranormal kölelerinin yıkılan bir kentte savaştığı alternatif bir çıkarma noktası aramaya zorlanıyor.

F.E.A.R. Perseus Mandate
Durumun kontrolü için ilk FEAR ekibi ve Delta Force mücadele ederken, Armacham Technology Corporation’ın (ATC) karanlık geçmişine ışık tutmak için ikinci bir FEAR ekibi gönderilir. İkincil bir KORKU ekibinin üyesi olarak, ATC tesislerindeki gizli proje hakkında daha fazla bilgi edinmeye başladınız.

– Nefes kesen sinematik kalite aksiyonu için hiper-stilize savaş
– Omurga karıncalanma yoğunluğu için sürükleyici doğaüstü hikayesi
– Viseral film benzeri deneyim için gelişmiş grafikler ve fizik
– Özel yeteneklere ve AI’a sahip düşmanlar, savaşmak, oyuncuları dövmek gibi sezgisel


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için F.E.A.R. Serisi indir
Oyun: F.E.A.R. Platinum
Tür: Korku, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 7.59 GB
Crack: GOG
Eklenme: 31 Mayıs 2020

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir