Alan Wake’s American Nightmare Torrent indirAlan Wake’s American Nightmare heyecan verici bir hamuru aksiyon hikayesi modu ve yepyeni bir “Şafağa Kadar Döndür” arcade modu içeren bağımsız bir spin-off maceradır. American Nightmare, hayranlara ve yeni gelenlere hitap ederken Wake dünyasına yeni bir ışık tutacak.

Tek oyunculu kampanya, Alacakaranlık Bölgesi’nden ilham alan bir kurgu olan ‘Night Springs’in en karanlık köşelerinden geliyor. Amerikan Kabusu, gerçekliğin dehşetini gerçeğe dönüşme alışkanlığının çok kolay olduğu bu dünyanın abartılı ve cesur bir renderidir. Wake, gece gölgelerinin alternatif gölgeli dünyasında sıkıştığında, cevapları bulmak için kötü ikilisini, Bay Scratch’ı avlamalıdır. Doğaüstü bir seri katil olan Scratch, Wake’nin karısı Alice’e ve daha da korkunç bir şekilde Wake’nin ölümü üzerine sabitlenir. En karanlık gecelerde hayatta kalmak ve gelişmek için, Wake gerçeğin kendisini kontrol etmeyi öğrenmeli ve Night Springs’in sırlarını yanında ve hangi silahı bulursa bulsun güvenilir bir el feneri ile çözmeyi öğrenmelidir.

Yeni “Şafağa Kadar Dövün” arcade modu Wake’yi hayatının savaşına yerleştirir. Oyuncular, puanlarını yükseltirken tam bir acımasız saldırı gecesinden kurtulmakla görevlendirilir. Savaşmak için sayısız yeni düşmanla, Wake cephaneliğinde çok sayıda ölümcül seçeneğe sahip olacağı için sorun yaşamayacak: parlama silahı gibi eski tacizler, çivi tabancası gibi vahşi yeni favoriler ve Uzi. Neyse ki, güvenli cennetler ve açılabilir silahlar manzarayı kirleterek karanlıktan anlık bir soluklanma sağlar. Bu hamuru aksiyon-gerilim macerası tüm Alan Wake hayranları için bir zorunluluktur!

– Tam teşekküllü Öykü Modunu oyna: Hayatını geri almak ve öldürücü kötülüğü ikiye katlamak için savaşırken koltuğun kenarında olacaksın … ve gerçekliğin kendisini değiştirin!
– Şafak arcade moduna kadar savaşın: Aksiyon dolu Arcade Modunda, şafak vaktinde hayatta kalmak için Fight with Light mekaniğinde ustalaşmanız gerekecek.
– Karanlıkla yüzleşin: Bükülmüş ve tehlikeli düşmanlar sizi gölgede takip ediyor. Onları elindeki güçlü silah cephanesi ile gönder.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 2.8 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB
Grafik: 512 MBSerinin tüm oyunları için Alan Wake Serisi indir
Oyun: Alan Wake’s American Nightmare
Tür: Aksiyon, Korku, Macera
Platform: PC
Boyut: 2.46 GB
Crack: GOG
Eklenme: 30 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir