Fantasy Wars Torrent indirFantezi dünyasının kaderini İnsan krallıkları, Ork klanları, Cüce kaleler ve Elf ormanlarıyla dolu bir evrende kendiniz belirleyin. Ork veya Goblin patronu, İnsan ordusunun kaptanı rolünü oynayın veya Elflerin seçkin güçlerine önderlik edin. Kale kuşatmaları ve köy savunma, saldırı ve keşif operasyonlarına ve hızlı baskınlara katılın. Muzaffer olmak gerekirse, birliklerin miktarının ve deneyiminin her zaman anahtar faktör olmadığını, farklı birimler arasında işbirliğini organize ettiğini ve taktiksel üstünlüğü elde etmek için peyzajı kullandığını unutmayın.

Zalim şamanların kışkırtdığı büyük Ork şefi ve fatih Ugraum, insanların ülkesini istila etmek için büyük bir ordu toplar. Sadece küçük ama deneyimli bir genel Pfeil ordusu güçlü düşmana karşı savaşabiliyor. Ancak bu yüzleşmedeki taraflar, bunun yalnızca karanlık güçlerin kötü arsanının bir parçası olduğunu bilmiyor.

Araziyi kendi avantajınıza kullanarak tamamlayan karmaşık sıra tabanlı strateji mekaniği. Her biri kendine özgü özelliklere sahip kahramanlar dahil olmak üzere çok sayıda özelleştirilebilir ve yükseltilebilir ünite. Oyun, karmaşık temel mekanizmalara rağmen kesinlikle bağımlılık yapıyor ve öğrenmesi kolay.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MBOyun: Fantasy Wars
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.12 GB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Nisan 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir