Fallout Torrent indirDünya çapında bir nükleer savaşın ardından geçen Fallout, bilinmeyen ve tehlikeli bir dünyada hayatta kalmak için sizi zorlayacaktır. Gözlerden uzak, yeraltında bir hayatta kalma kasasında büyümüş bir Vault sakini rolünü üstleneceksin. Modern medeniyetin sona ermesinden 80 yıl sonra garip bir biçimde dünya dışına çıkmaya zorlayan durumlar ortaya çıkar. Mutantlar, radyasyon, çeteler ve şiddet dünyası.

Sizin acil göreviniz, kırık su arıtma kontrol cihazı yongası için bir yedek bulmak. Bu çip olmadan, arkadaşınız Vault ve insanlarınız dehidrasyona mahkumdur.

Oyunun çekirdeği karakterinizin etrafında döner. Fallout, karakterine ince ayar yapabilmen için yetenek tabanlı bir sistem kullanıyor. Tecrübe kazandıkça (savaşın kabaca yarısı, macera tohumlarını ve savaş dışı olayları çözmenin diğer yarısı), belirlediğiniz şekilde karakteriniz büyür. Fallout’taki mücadele taktiksel sıralamaya dayanıyor. Karar vermek için ihtiyaç duyduğunuz kadar zaman harcayabilirsiniz. Çeşitli silah ve saldırı becerileri ile farklı saldırı türleri arasından seçim yapın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: Windows XP
İşlemci: Pentium 4
Bellek: 512 MB
Grafik: 128 MBOyun: Fallout
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 647 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Nisan 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir