Dungeons & Dragons: Krynn Series Torrent indirKrynn’in efsanevi Dragonlance oyun dünyasında geçen ilk fantastik rol yapma destanına geri dönün. Bu ölümsüz paket Krynn Şampiyonlarını, Krynn Ölüm Şövalyeleri ve Krynn Karanlık Kraliçesini içerir.

Krynn Şampiyonları
Lance’in Savaşı sona ermiştir, ancak Evil bir kaybedendir. Dragonarmiler yenildi ve doğunun toprakları toplandı, iyiliğin güçleri çekildi ve iyi kazanılmış bir dinlenmeye yerleşti. Ancak, kötü güçler asla dinlenmiyor ve sessizce iktidara getirilen felaketi ortaya çıkarıyor! Amaçları: tartışmasız Krynn hükümdarı olarak, Karanlık Kraliçe Takhisis’i kurmaktan başka bir şey değil! Ejderhalar ve diğer tarif edilemez canavarların yaşadığı karanlık bir entrika ve mücadele ağı aracılığıyla karakter partinize rehberlik edin. Cesur bir yürekle gidin – sizin için ve kahramanlık maceracılarınız şeytani bir tiranlığın yolunda duranlardır.

Krynn’in Ölüm Şövalyeleri
Lord Soth, mücadelenin davasını düşürdü ve kabul etmeye yemin ettiğiniz bir meydan okuma sunuyor. Krynn Şampiyonlarının, kitlesel kötülük kuvvetlerine karşı zafer kazandığını iddia etmesinden bu yana bir yıl geçti. Şimdi, Ölüm Şövalyeleri Lordu Soth’un kendisi, Krynn gibi hiç bir zaman şahit olmadığı gibi bir kötülük patlamasında hasara yol açmaya hazırlanıyor! Krynn Şampiyonlarının Özel Solamnic Order’ının üyeleri olarak, siz ve partiniz soth’un ölümcül mücadelesine cevap verebilecek ve bunu anlatmak için yaşayabilecek tek güç olarak duruyorsunuz.

Krynn’in Karanlık Kraliçesi
Destan, Krynn Şampiyonları ile başladı. Ardından, macera Krynn Ölüm Şövalyeleri’nde devam ediyor. Şimdi, SGK’nın ödüllü Dragonlance fantezi rol yapma destanının şaşırtıcı sonucu burada! Krynn’in Kara Kraliçesi, seni Krynn’in en kötü kabusuna karşı son savaş için Taladas’a götürür. Bir kez daha silah almalı ve bu kötülükle yüzleşmek için okyanusun derinliklerinden Alev Kulesi’nin doruğuna kadar ilerlemelisin..

– Korkunç savaşçıların, akıllı rahiplerin ve çevik hırsızların bir partisini toplayın ve maceralarınız boyunca yanınıza alın
– Partinize ejderhaların ve diğer tarif edilemez terörlerin yaşadığı karanlık bir entrika ve mücadele ağı boyunca rehberlik edin
– Sadece büyük zekâ ve cesaret Dark Queen’in kölelerini yenecek


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Vista / 7/8/10
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 512 MB RAM
Grafik: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur)
Depolama: 2GB HDD

Bu oyun DOSBox tarafından desteklenmektedir.Serinin tüm oyunları için Dungeons & Dragons Serisi indir
Oyun: Dungeons & Dragons: Krynn Series
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 146 MB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ağustos 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir