Deep Sky Derelicts Torrent indirDeep Sky Derelicts, taktik kart dövüşü ve popüler roguelike unsurlarla zenginleştirilmiş sıra tabanlı strateji ve RPG’nin orijinal bir birleşimidir. Terkedilmiş yabancı gemileri keşfedin, dövüşün, ganimetleyin ve her birini kendine özgü retro-fütüristik çizgi roman estetiği tarzında geliştirin.

İnsanlığın galaksiye dağıldığı ve insan toplumunun iki ayrı sınıfa ayrıldığı korkunç bir distopyacı geleceğe, siz yoksul, yabancı bir istasyondan ve uzaydaki gemilerden uzaklaşmaya zorlanan, vahşileşmemiş bir dışa dönük insansınız ayrıcalıklı bir vatandaş olmak ve havanın, suyun ve yemeğin tadını çıkarmak için yaşanabilir bir gezegenin yüzeyinde yaşamak amacınız. Deep Sky Derelicts sektöründe bir yerde bulunan efsanevi bir yabancı gemi, konuksever bir gezegende vatandaşlık ve rahat bir yaşam vaadi için kuponunuzdur.

Üç adede kadar paralı karaktere sahip bir kadro kiralayın ve kontrol edin. Ayrıca çöpçü tabanından ulaşabileceğiniz uzaktaki gemileri keşfetmeye başlayın. Sahipsizlerin yağma ve ipuçlarını aradıklarında birçok dost canlısı insan ve tüccarla karşılaşırsınız, ama daha sık – çeşitli düşmanlarla karşılaşırsınız. Deep Sky Derelicts torrent indirip bilgisayarınıza kurarak oynayabilirsiniz. Rastgele çizilen kartların değişen savaş eylemlerinizi oluşturduğu, kendi ve mürettebatınız için deneyim kazandığı, cesetleri yağmaladığı, üssünde bir kez daha yükselttiği taktiksel sıra tabanlı dövüşlerde onlara meydan okuyun ve onları yenin. Çöpücünün ana gemisi, paralı askerlerinizi iyileştirme ve seviyelendirme, yenilerini alma, donatma, donanımlarını yükseltme veya görevler sırasında yaşam desteği için enerji şarj etme imkanı sunar.

– Kartlarla sırayla mücadele etmek için yeni mücadele
– Rafine bilim kurgu çizgi roman görünümü ve hissi
– Karakterler ve atma ekipleri için sınırsız kişiselleştirme seçenekleri
– Usul içerik oluşturma sayesinde yüksek tekrarlama değeri
– Distopik bir evrende bölünmüş insan toplumunun hikayesi
– İki oyun modu: hikaye ve arena


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: Intel HD Graphics 4400
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 2 GB boş alanOyun: Deep Sky Derelicts
Tür: Rol Yapma (RPG), Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.37 GB
Crack: GOG
Eklenme: 20 Ağustos 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir