Desperados: Wanted Dead or Alive Torrent indirMeksika sınırına yakın, Amerika Birleşik Devletleri’nin güneybatısındaki tipik bir Vahşi Batı şehri olan El Paso. Bu, 1881 yılıdır. Son birkaç ay boyunca ünlü demiryolu şirketi Twinnings & Co’ya ait trenler, bir dizi bekletme ve pusuya hedef olmuştur. Şirketin yönetimi yeteri kadar karar verdi ve baskınlara son vermek zorunda kaldılar. Sorumlu çetenin liderini ele geçiren herkese 15.000 dolar ödül verdi.

Ancak El Paso’nun içinde ve çevresinde hiç kimse bandidoların gücüne sahip olmaya cesaret edemedi, bu nedenle haydutlar sadece trenden sonra soyma trenine devam ediyorlar. Yerel Mareşal bile bundan uzak duruyor.

Sadece bir yabancı kasabanın içine girdiğinde işler değişmeye başlar. Ödül avcısı John Cooper, demiryolu şirketinin sorunlarını bir kez ve herkes için çözmeyi öneren yerel Twinnings & Co yöneticisini ziyaret etti. Eski ortaklarından oluşan bir çeteyi toplar ve bandidolara savaş ilan eder. Fakat onu güneybatı ABD’nin yarısına kadar götürecek olan arayışı sırasında, Cooper yakında bu görevde hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını keşfeder…

– Commandos serisinin daha zorlu bir zorluk seviyesine sahip başarılı taktiksel savaş mekaniğine dayanarak
– Güzel elle çizilmiş seviyeleri olan klasik Westerns’ın hemen dışında mükemmel bir atmosfer
– Çok çeşitli senaryolar ve her ödevi başarmanın çok sayıda yolu


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 1.8 GHz
Bellek: 256 MB
Grafik: 64 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Desperados Serisi indir
Oyun: Desperados: Wanted Dead or Alive
Tür: Aksiyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 665 MB
Crack: GOG
Eklenme: 11 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir