Desperados 2: Cooper’s Revenge Torrent indir1883. Eski Batı’nın açgözlülük ve yolsuzluğun birçok yerleşimcinin hayatına mal olduğu çorak, uzak bir bölge. John Cooper’ı ve arkadaşlarını bir Hint efsanesinin izinde takip edin ve geçmişinin uzun zamandır gömülü sırlarını keşfedin. Bu büyüleyici Wild West macerasında, taktik ve aksiyon yeteneklerinizi test edin. Çeşitli karakterleri kullanarak zorlu görevleri yaşayın ve tamamlayın. Sam ile işleri havaya uçurun, muhalefeti baştan çıkarmak için güzel Kate O’Hara’yı gönderin ve Doc McCoy ile arkadaşlarınızı iyileştirin. Eski İspanyol ormanları, hayalet kasabalar, tozlu kanyonlar ve Hint köylerinin klasik Vahşi Batı sahnesinde düellolar, kavgalar ve çatışmalar nefes kesici bir deneyim yaratıyor.

Desperados 2 başarılı Vahşi Batı ünvanının devamı niteliğindedir Desperados: Wanted Dead or Alive. Oyun, öncülüne dayanıyor ama güzel bir 3D ortamda yepyeni taktiksel olanaklara sahip. Ne zaman istersen izometrikden üçüncü şahıs görüşüne geçebilir ve Vahşi Batı’yı yepyeni bir bakış açısıyla görebilirsin.

– Muhaliflerle başa çıkabilmek için her biri benzersiz bir kişiliğe ve becerilere sahip olan altı kahramandan birini seçin.
– Kanyon pusuları, saldırılar, vagon konvoyları ve daha fazlasını içeren çok çeşitli senaryolarla heyecan verici bir ortam.
– sürükleyici bir hikaye ve heyecan verici bir Batı atmosferi ile gerçek zamanlı strateji eylem.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: Çift Çekirdekli, 2.4 GHz
Bellek: 512 MB (1 GB önerilir)
Grafik: 128 MB
DirectX: DX 9Serinin tüm oyunları için Desperados Serisi indir
Oyun: Desperados 2: Cooper’s Revenge
Tür: Aksiyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.19 GB
Crack: GOG
Eklenme: 11 Ekim 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir