Deponia 2: Chaos on Deponia Torrent indirDeponia’daki olayların ardından Rufus karakterimizin aklı başına geldi. Sadece kendi bencilliğini ilerletmek için büyük bir kargaşaya yol açma niyeti olmadan ihtiyatlı, dostane, kibar ve şefkatli bir şekilde büyüdü. Görünüşe göre kendini zincirleme yapmaktan, yanan testere bıçaklarına, torpido yunuslarını eğitmekten ya da platypus yuvalarını yağmalamaktan uzak görünüyor.

Yoksa o mu? Sonunda, bir kez daha Deponia’da kalma hedefini “ikna eden” alev yanan bir testere bıçağı, kişiliğini süreçte üç parçaya, bilincini her yönüyle farklı bir kartuşta saklıyor. Goal’in kişiliğini tekrar kaynaşmasına, Elysium’a yoluna devam etmesine ve Deponia’yı belli bir Kaos’tan kurtarmasına ikna et. Yüzen Karaborsa’nın geniş alanında Rufus’a katılın. Yeni, tuhaf karakterlerle tanışın ve tanıdık yüzlerle yeniden bir araya gelin.

Deponia’daki ikinci macera, ilk taksit hakkında daha fazla bilgi sahibi olmadan oynanabilen benzersiz, müstakil bir hikaye anlatıyor. Zorlu bulmacalar, ayrıntılı diyaloglar ve eşsiz tuhaf mizah gerçekten eğlenceli bir oyun deneyimi sağlar. İlk oyunun hayranları, tanıdık karakterlerin geçmişine dair yeni özellikler keşfedecek ve birçok soruyu cevaplayacak.

Torpil yunuslarından, yanan testereden bıçaklara ve hatta yerçekimine karşı çoraplara kadar tuhaf cihazlar Deponia 2: Chaos on Deponia oyununda sizi bekliyor.

Zorlu bulmacalar, mizahla dolu saatlerce süren diyaloglarla birleşti.

Tuhaf karakterler – hem eski hem de yeni – her biri kendi kişiliğine sahip.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2,5 GHz
Bellek: 2 GB (4 GB önerilir)
Grafik: 512 MB
DirectX: Versiyon 9Serinin tüm oyunları için Deponia Serisi indir
Oyun: Deponia 2: Chaos on Deponia
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 5.21 GB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Mayıs 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir