Deponia 1 Torrent indirRufus hoş biri değil. Kötü niyetli ve tamamen kendi büyüklüğüne ikna olmuş durumda, çöplerle kaplı gezegenin Deponia‘sının en uzak kesiminde bir yerde küçük bir yerleşimin kenarında yaşıyor. Gezegen yüzeyinin üstündeki yüzen zenginlik ve güzellik şehirlerinde daha iyi bir yaşam hayal ediyor. Melek Hedefi bu ayrıcalıklı kürelerden komşu bir çöp yığınına düştüğünde, Rufus şansını görür. Bilinçsiz güzelliği evine geri getirmeye karar verir.

İlk başta Deponia’dan kurtulma konusunda belirsiz bir ümit, kısa süre sonra, Goal’in üst sınıf kocası için ölü bir zil olduğunu öğrendiği için, mütevazi bir plan hazırlar. Planlanan devir teslim, sadece katlanmış, dönüş ve gizemli karışıklıklarla dolu Deponia’da vahşi bir kovalamaca başlangıcıdır.

Deponia, hızlı tempolu bir komedi ve oyun tarihindeki en sıradışı aşk hikayelerinden birisini sunar. Dram dolu hikaye, rakipsiz karakterlerini Douglas Adams, Terry Pratchett ve Matt Groening tarzında eşsiz bir oyun dünyası olan çöp gezegen Deponia’nın her yerine götürüyor. Dev bir çöp yığınının içine yerleştirilmiş doğaçlama bir köy olan Kuvaq’tan, kara karaborsaya ve yükseltilmiş gezegenlerin karanlık köşelerine: Whispered World, Edna & Harvey: The Breakout ve A New Beginning’in yeni macera oyunu geniş ekran formatında ayrıntılı el boyaması arka planlar ve en yüksek kalitede çizgi film animasyonu ile hayata geçirildi.

# Elle çizilmiş HD çözünürlük 2D grafiklere sahip benzersiz çizgi roman tarzı.
# Tuhaf karakterler ve tuhaf mizah.
# Zorlu bulmacalar ve diyalog saatleri.
# Douglas Adams, Terry Pratchett ve Matt Groening geleneğinde eşsiz evren.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP
İşlemci: 2,5 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 512 MB
DirectX: Versiyon 9Serinin tüm oyunları için Deponia Serisi indir
Oyun: Deponia 1
Tür: Bulmaca, Macera
Platform: PC
Boyut: 4.15 GB
Crack: GOG
Eklenme: 17 Mayıs 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir