Crash Bandicoot 4: It’s About Time Torrent indirNeo Cortex ve N. Tropy geri döndü. Sadece bu evrende değil, tüm çoklu evrende bir topyekun saldırı başlattılar. Crash ve Coco, dört kuantum maskesini yeniden birleştirerek ve gerçekliğin kurallarını bükerek günü kurtarmaya geldi.

Yeni kabiliyetler? Tamam. Daha fazla oynanabilir karakter? Evet. Alternatif boyutlar? Belli ki. Tuhaf baş düşmanlar? Elbette. Aynı harika sos? Kot şortun adına emin olabilirsin. Bekle, o gerçekten kot şort mu? Bu evrende değil!

Yepyeni bir Crash macerası
Neo Cortex ve Dr. N. Tropy cezaevinden kurtuldular ve bu üçünün sadece dünyayı değil, tüm çoklu evreni ele geçirmesini engellemek için zaman ve uzayın öbür ucuna gitme görevi Crash, Coco ve arkadaşlarına bağlı.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time – Duyuru Ekran Görüntüsü
Kuantum Maskelerini Takın
Crash ve Coco’ya gerçekliğin kurallarını bükme ve tehlikeli engelleri heyecan verici yeni yollarla aşma gücü veren uzay ve zamanın dört güçlü koruyucusunu kullanın.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time – Duyuru Ekran Görüntüsü
Crash, Coco ve ötesi
Sadece zıplayan, fırlayan keseli ikilisini değil, aynı zamanda yegane Dr. Neo Cortex gibi farklı perspektiflerden şeyler deneyimleyin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 600 / AMD HD 7950
Bellek: 8 GB RAM
Depolama: 30 GB boş alanOyun: Crash Bandicoot 4: It’s About Time
Tür: Macera, Platform
Platform: PC
Boyut: 23 GB
Crack: EMPRESS
Eklenme: 15 Temmuz 2021

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir