Caves of Qud Torrent indirQud Mağaraları, retrofuturizm, derin simülasyon ve duyarlı bitkilerin dallarına batmış bir bilim fantezi roguelike destanıdır. Egzotik bir dünyada yaşayın ve bin yıllık medeniyetlerin katmanları ile keski atın. Karar verin: Ölmekte olan bir dünya mı, yoksa yeniden doğuşun eşiğinde mi?

DİKKAT: Tam bir geliştirme yol haritasına buradan erişilebilir.
Kimsin?
Qud’un tuzlu kumullarına ve ormanlarına yerli bir mutant rolünü oynayın veya kalan birkaç eko-kubbeden (Kutsal Şehir Ekuemekiyye’nin toksik arboreta) saf suşunu soyundan oynayın; buz kılıflı Ibul arkeolojisi; veya Yawningmoon’un kabuk harçları.

Joppa vahası mezrasına, Moghra’yi, Büyük Tuz Çölü’nün en dış kenarı boyunca varıyorsunuz. Çevrenizdeki nem çiftçileri viridian watervin bahçelerine eğilimlidir. Kaya tuzu ve brinestalk’tan dövülmüş kulübeler vardır. Ufukta, Qud’un ormanları krom kuleleri boğar ve yeryüzüne paslanmış kemerler. Daha da ötesi, efsanevi Mil yıpranmanın üzerinde yükselir ve bulut şeritli gökyüzünü deler.

Tüfeğinizi veya vibroblade’inizi, püskü parşömeni veya zehirli iğnenizi veya hipnotize edilmiş keçinizi kavrarsınız. Watervine bir çiftçiye yaklaşıyorsunuz – hasır şapkasının ağzını kaldırıyor ve “Yaşa ve iç, dostum” diyor.

Ne yapabilirsin?
Hiçbir şey ve her şey. Kud Mağaraları derinden simüle edilmiş, biyolojik olarak farklı, zengin kültürlü bir dünyadır.

– Karakterinizi 70’den fazla mutasyon ve kusurdan ve 24 kasttan ve kitten bir araya getirin – kendinizi kanatlar, iki kafa, tüyler, dört kol, yanan eller veya kendinizi klonlama gücü ile donatın – istediğiniz karakter çeşitliliği.
– Bazı tanıdık konumlarla prosedürel olarak oluşturulmuş bölgeleri keşfedin – her dünya yaklaşık 1 milyon harita büyüklüğündedir.
– Her şeyi araştırın – duvarın yolunuzu engellemesini sevmiyor musunuz? Bir kazma ile kazın veya aşındırıcı gaz mutasyonunuzla yiyin veya lav için eritin. Evet, her duvarın bir erime noktası vardır.
– Uzuvları canavarlardan kurtarın – her canavar ve NPC oyuncu kadar simüle edilmiştir. Bu, seviyeleri, becerileri, donanımı, hizip bağlılıkları ve vücut bölümleri olduğu anlamına gelir. Diyelim ki, bir örümceğe psikolojik olarak hakim olmanıza izin veren bir mutasyonunuz varsa, bir örümcek olarak dünyaya girebilir, ağlar döşeyebilir ve bir şeyler yiyebilirsiniz.
– 60’tan fazla grupla (maymunlar, yengeçler, robotlar ve son derece entropik varlıklar) bağlılıkları takip edin.
– Teknolojik ihtişamı yeniden kurmaya niyetlenen tinkerlerin bir tarikatına yol açan duyarlı bir mağara ayısı olan Eski Barathrum’a yönelik planı izleyin.
– Lireyi öğrenin — her köşede, katlanmış geçmişlere sahip efsanevi eşyalardan bitki tarihçileri tarafından yazılan oyun içi tarih kitaplarına kadar bir hikaye var.
– Öl — Kud Mağaraları acımasızca zordur ve ölümler kalıcıdır. Endişelenmeyin, her zaman yeni bir karakter döndürebilirsiniz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7 SP1 +
İşlemci: 1GHz veya daha hızlısı
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Grafik kartı: özellik seviyesi 9.3 özellikli DX9 (gölgelendirici modeli 3.0) veya DX11.
Depolama: 2 GB kullanılabilir alanOyun: Caves of Qud
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 188 MB
Crack: GOG
Eklenme: 16 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir