Blitzkrieg Anthology Torrent indirEisenhower, Rommel, Zhukov; İkinci Dünya Savaşı’nın belirleyici savaşları boyunca ilerlerken Müttefiklere, Almanlara veya Sovyetlere komuta eden büyük generaller arasında haklı yerinizi alın. Blitzkrieg, esneklik, tarihi doğruluk ve sonsuz oynanabilirliği birleştiren en zorlu ve eğlenceli oyunlardan biri olan WWII gerçek zamanlı strateji oyunundaki en son gelişmedir!

Blitzkrieg’in benzersiz ve tamamen esnek kampanya yapısı, üç merkezi Kampanyadan oluşan ana görevlerin her birinde kuvvetlerinizin nasıl işleyeceğini belirleme konusunda sizi kontrol altına alır. Hardcore veterinerler, düşmanı derhal savaş alanı egemenliği için çaresiz bir mücadeleye sokma seçeneğine sahiptir veya daha temkinli oyuncular tecrübe, terfi ve silah yükseltmeleri kazandıkça kazandıkları gibi önceden tanımlanmış veya sınırsız rastgele oluşturulmuş yan görevler arasından seçim yapabilir.

Tarihsel doğruluk, her birime o sırada var olan gerçek yetenek ve özelliklerle donatıldığından kenara itilir. Bir tankın zırhının piyade tüfeklerine kadar kalınlığı gibi detaylar, daha önce benzeri görülmemiş gerçekçilik seviyesini arttırır. Her kampanya, yaptığınız savaşların doğru bir tasvirini sağlamak için titizlikle araştırıldı, aynı zamanda istediğiniz şekilde oynamanıza izin vermek için gereken esnekliği ve eğlenceyi korudu.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Windows Vista / Windows 7,
İşlemci: 1.8 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: 8.1Serinin tüm oyunları için Blitzkrieg Serisi indir
Oyun: Blitzkrieg Anthology
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 1.74
Crack: GOG
Eklenme: 23 Nisan 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir