Blitzkrieg 2 Anthology Torrent indirBlitzkrieg II, yeni stratejik fırsatlar, küresel savaş ve İkinci Dünya Savaşı savaşlarının cesur gerçekçiliği üzerine yoğunlaşıyor. Sovyet Silahlı Kuvvetlerinin yanı sıra, ABD Ordusu veya Alman Wehrmacht tüm operasyonları planlıyor ve adamlarınızı şiddetli harekete sokuyor, takviye seçiyor ve dünyayı kapsayan üç tam kapsamlı kampanyada çok çeşitli yeni silahlar kullanıyorsunuz. Yeni grafik motoru ve orijinal oyundaki önemli adım, geçen yüzyılın en dramatik ve kanlı ihtilafını kontrol etmenizi sağlar.

Gerçek Strateji
Demiryoluyla daha fazla asker almak veya tüm operasyon boyunca hava üstünlüğünü almak için hangi tür takviyelerle savaşacağını, toplanacağını ve arayacağınızı, tren istasyonlarını veya havaalanlarını yakalayacağınıza karar verin. Stratejik düzeyde savaş çabalarınızı desteklemek ve belirleyici savaşlarda savaş verimliliğinizi sağlamak için taktiksel hedefler ve görevler gerçekleştirin.

50’den fazla benzersiz beceri ve gerçek yaşam yeteneği ile taktiksel avantajınızı genişletmek için birimlerle savaşmak üzere komutanlar tanıtın ve görevlendirin. Mühendislere TNT şarjı yapmalarını ve geçen düşman birimlerini patlamalarını, ekstra hasar için bağlantılı el bombalarını kullanmalarını, piyadeleri püskürme ateşi ile bastırmalarını ve Blitzkrieg II’de sunulan diğer savaş tekniklerini ustalaştırmalarını emredin.

Gerçek Savaş
Filipinler, Iwo Jima, Tobruk, Moskova, Stalingrad, Ardennes – İkinci Dünya Savaşı’nın her cephesinde Avrupa’nın kalbinden ve Afrika’nın kumlarından ve ölümcül orman adalarından kabarcıklı orman adalarına kadar savaşın. Görev hedefleriniz karşı saldırılardan ve hava savaşlarından gizli operasyonlara ve deniz kıyısına iniş saldırılarına kadar değişecektir.

“Şeytan” alev tankından Tiger II ve T-35 canavarlara, “Sıfır” savaşçılarından V-2 balistik füzelere ve 305 mm demiryolu silahlarına kadar otantik yüzlerce silahtan yararlanın. Özel kuvvetlerden, hırsızlardan, saldırı mühendislerinden ve hatta bekçi köpeklerinden faydalan!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP / Windows Vista / Windows 7,
İşlemci: 1.8 GHz
RAM: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB
DirectX: 9Serinin tüm oyunları için Blitzkrieg Serisi indir
Oyun: Blitzkrieg 2 Anthology
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 4.52 GB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Nisan 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir