Blade Runner Torrent indir1997’de Westwood Studios, AIAS’ın Yılın Macera Oyunu ödülü gibi övgülerle birlikte tüm dünyadaki oyuncular ve eleştirmenlerden evrensel övgü kazanan bir başlık yayınladı. Ridley Scott’ın 1982 klasik bilim kurgu filmi ile aynı zamanda ve evrende yer alan Blade Runner video oyunu şimdi modern bilgisayarlarda büyük bir geri dönüş yapıyor.

Oyunda dedektif Ray McCoy rolünü üstleniyorsunuz. Blade Runner ticaretinin araştırma becerileriniz ve araçlarınızla donanmış, androidleri kovalamak için Los Angeles AD 2019’un karanlık, yağmurlu sokaklarında dolaşmalısınız. Bu replikanları aramak, çatlamak için zor bir somun çünkü neredeyse gerçek insanlar gibi görünüyor ve davranıyorlar. Büyüyen ahlaki ikilemlerle karşı karşıya kalan McCoy yakında kendi insanlığı hakkındaki soruları cevaplamak zorunda kalacak.

Özellikler:
– Hem avcı hem de avlanan olduğunuz Los Angeles 2019’un karanlık, cesur dünyasına dalın.
– Ridley Scott’ın 1982 filmindeki setler de dahil olmak üzere 100’den fazla interaktif ortamı keşfedin.
– Her oynadığınızda eşsiz bir deneyim yaratan doğrusal olmayan bir hikayeye katılın.
– Hepsi kendi yapay zekası ve gündemleri olan 70’ten fazla hareket yakalanmış karakterle etkileşime gir
– Duman ve yağmur altında yıpranmış kara hava tarzı görsellere tanık olun.
– Sean Young, James Hong, Joe Turkel, Brion James ve William Sanderson gibi orijinal filmden Hollywood’un kadrosunu tanıyın.
– Ortamı, çok parçalı sesi dinleyin ve orijinal Blade Runner film müziğinden özel olarak yeniden oluşturulmuş kesimler içeren müziği dinleyin.
– Dedektif Ray McCoy rolüne adım atın ve filmden bildiğiniz Blade Runner araçlarını kullanın. Çoğaltıcıları insanlardan ayırt etmek için ESPER fotoğraf analiz makinesini kullanın ve Bilgi Entegrasyon Yardımcısı ile tüm vaka ipuçlarını analiz edin.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: 1 GHz
Bellek: 256 MB RAM
Grafikler: DirectX 7 ile uyumlu 3D grafik kartı (DirectX 9 ile uyumludur önerilir)
Depolama: 2 GB kullanılabilir alanOyun: Blade Runner
Tür: Macera
Platform: PC
Boyut: 6.29 GB
Crack: GOG
Eklenme: 13 Mart 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir