Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura Torrent indirSihir dünyasında bir sanayi devrimine hoş geldiniz! Sihir ve teknolojinin huzursuz bir dengede bir arada bulunduğu bir merak yeri hayal edin ve bir maceracı alevli bir kılıç gibi bir tabancayı kolayca kullanabilir. Büyük sanayi şehirlerinin kaleyi ve fabrikaları, Cüceler, İnsanlar, Orklar ve Elfler’e ev sahipliği yaptığı bir yer. Sihir ve makinelerin, büyücülük ve bilimin gizemli rünleri ve buhar işleri yeri. Arcanum topraklarına hoş geldiniz!

Bu türünün tek örneği olan cRPG’de dünya kararlarınıza uyum sağlıyor! Büyü ya da teknoloji yolunu seçerseniz seçin, iyi ya da kötü, karakterler karakterinize farklı tepki verir. Her görevi birçok şekilde bitirebilirsiniz – rüşvet, düello, müzakere ve daha fazlası! Büyük bir harita, 300’den fazla benzersiz karakter ve canavarın yanı sıra çözülecek birçok farklı sonla, bu oyun sizi uzun, uzun süre meşgul edecektir.

– Fallout’un yaratıcıları tarafından tasarlanan eşsiz bir steampunk dünyası: Tim Cain, Leonard Boyarsky ve Jason Anderson
– Arcanum’da gerçekleşen her olayın altında yatan karmaşık bir stat odaklı sistem
– Şaşırtıcı arsa bükülmeleri ile tamamen doğrusal olmayan bir hikaye


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBOyun: Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura
Tür: Rol Yapma (RPG)
Platform: PC
Boyut: 1.52 GB
Crack: GOG
Eklenme: 30 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir