Ambition: A Minuet in Power Torrent indirTercihlerinizin tarihin akışını değiştirdiği, devrim kalitesinde, romantik, görsel bir roman!

19 Mart 1789 ve Kral Louis XVI, Versay’ın yaldızlı salonlarından Fransa’yı idarıyor. Fransa, zarafet ve muhtaçlık, daha önceki anane ve durdurulamaz metamorfoz ülkesidir. Devrimin eşiğinde bir ülke.

Partilere katılın, zengin ve eforlularla kaynaşın, gizemlerini bilin ve bunu hak ettiğiniz zenginlik ve eforu elde etmek için kullanın. Her geçen gün daha riskli hale gelen, aralıksız değişen ittifaklardan oluşan zengin bir dünyada asıl aşkı bulun.
Yeniden de gözünüz her zaman yaklaşan devrimde olsun. Neticede, giyotinin yanlış tarafında olmaktansa tarihin doğru tarafında olmak daha iyidir.

Yaşayan, Entrikacı Bir Dünyayı Keşfedin
Paris’te her hafta vaatlerinizi ve daha da ehemmiyetlisi bunları kiminle yapacağınızı tasarlamak için takviminizi kullanın. Devrime doğru yürüyen bir şehirde zaman çok ehemmiyetlidir ve düşmanlarınızın kendi ajandaları vardır!

Aşk efordur
Parisli soyluların kalbini tuzağa düşürün ve onların tesirini kendi veriminize kullanın. Politik hadiselerin neticesini değiştirin, rakiplerinizi alt edin ve pahalı armağanlarla şımartın.

Her şeyin bir kıymeti vardır
Bildiğiniz gizemleri satarak söylentiyi hasılata çevirin ama dikkatli olun! Kendi eminliğiniz ve güvenliğiniz de riskte. Yaptığınız tercihler harika mükâfatlar verebilir ve öykünün vaziyetini değiştirebilir, ancak tutulursanız vahim neticeler doğabilir!

Unutulmaz Kişiliklerden Bir Oyuncu
Tamamen asıllaştırılmış kişiliklerden oluşan geniş bir kadroya aşık olun. İşletmenin tadını çıkarın ve sırlı rahiplerin, haksızlığa uğramış askerlerin, zengin dulların ve daha aşırısının saklı tarihlerini bilin! Kaygılanma, dikkatliysen yalnızca birini seçmek zorunda kalmayacaksın.


MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1+
İşlemci: AMD64 or Intel64 CPU
Bellek: 256 MB RAM
Ekran Kartı: DirectX10 or OpenGL 3.2 Compatible GPU
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan


Ambition A Minuet in Power
Ambition A Minuet in Power
Ambition A Minuet in Power
Ambition A Minuet in Power
Ambition A Minuet in Power
Ambition A Minuet in Power

Oyun: Ambition: A Minuet in Power
Tür: Bulmaca, Platform
Platform: PC
Boyut: 385 MB
Crack: Public
Eklenme: 03 Ocak 2022

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir